• Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaElektronikaKonstruktor Elektronik
    Konstruktor Elektronik
    Inżynieria
    Transbit Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    elektronika

    projektowanie

    Altium Designer

    Mile widziane

    EMC

    SI/PI

    Vivado

    Xilinx ISE

    C/C++

    Python

    Opis stanowiska

    Jesteśmy firmą z doświadczeniem na rynku zbrojeniowym, dobrze ocenianym, bezpiecznym i stabilnym pracodawcą. Głównym obszarem naszej działalności jest tworzenie kompletnych, zintegrowanych wojskowych systemów teleinformatycznych (polowych i stacjonarnych). Specjalizujemy się w opracowywaniu specjalistycznych urządzeń łączności.

    Tworzymy zespół profesjonalistów, najlepszej klasy specjalistów: mechaników, elektroników oraz programistów urządzeń łączności i teleinformatyki. Wszystkie nasze urządzenia, począwszy od koncepcji po ich produkcję, to nasze autorskie opracowania.

    Szukamy ludzi z pasją, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności pod okiem naszych ekspertów.

    Opis stanowiska:

    • opracowywanie założeń konstrukcyjnych, technicznych i technologicznych projektowanych urządzeń
    • konstruowanie urządzeń oraz wdrażanie ich do produkcji
    • uruchamianie modeli opracowanych urządzeń
    • nadzór nad urządzeniem w jego cyklu życiowym
    • prowadzenie prac badawczych w zakresie konstrukcji i eksploatacji
    • tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej i raportów technicznych
    • zarządzanie i nadzorowanie projektów w zakresie tworzenia harmonogramów wraz z wymaganiami zasobowymi i materiałowymi
    • współpraca z innymi działami przy rozwiązywaniu problemów
    • udział w odbiorach technicznych zaprojektowanych urządzeń

    Wymagania :

    • wykształcenie wyższe techniczne o kierunkach: elektronika, informatyka, telekomunikacja
    • umiejętność projektowania układów elektronicznych
    • znajomość środowiska Altium Designer lub podobnego
    • zdolność analitycznego myślenia oraz chęć dalszego rozwoju
    • obywatelstwo polskie

    Mile widziane:

    • znajomość zagadnień EMC, SI/PI
    • znajomość środowiska Vivado oraz Xilinx ISE
    • umiejętność programowania struktur FPGA ze szczególnym uwzględnieniem układów firmy Xilinx
    • umiejętność projektowania cyfrowych systemów przetwarzania sygnałów w oparciu o struktury FPGA
    • umiejętność programowania mikrokontrolerów w języku C/C++
    • znajomość systemu Linux i języków skryptowych (Python)
    • umiejętność wykonywania symulacji SPICE

    Oferujemy:

    • bezpieczną i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w przyjaznym, zgranym i doświadczonym zespole profesjonalistów
    • wynagrodzenie oparte na doświadczeniu i realizacji założonych celów
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
    • benefity i świadczenia (szkolenia i kursy, opieka medyczna, polisa na życie, dofinansowanie do urlopu oraz  działalności kulturalno-oświatowej, rozrywkowej i sportowo-rekreacyjnej, karty Multi Sport i nauki języka angielskiego)

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonego przez Transbit Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r.)”.