• Wszystkie ofertyGdyniaPMJunior Project Engineer/ Młodszy inżynier projektu (Interior Engineering)
    Junior Project Engineer/ Młodszy inżynier projektu (Interior Engineering)
    PM
    Trident BMC Sp. z o.o.

    Gdynia
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    AutoCAD 2D
    Ms office
    Angielski

    Opis stanowiska

    Trident BMC Sp. z o.o. to międzynarodowa firma, świadcząca usługi inżynierskie, wykonawcze i serwisowe dla najbardziej znanych armatorów, stoczni i klientów offshore z całego świata. Dostarczamy rozwiązania w zakresie wnętrz statków, systemów okrętowych, rozwiązań elektromechanicznych oraz automatyki i sterowania.

    💡 Główne obowiązki

    rzetelne i terminowe przygotowywanie dokumentacji warsztatowej projektu, w tym:

    • udział w przygotowaniu dokumentacji warsztatowej dotyczącej danego systemu tj. podłogi, ściany, sufity, meble, etc. na podstawie: dokumentacji architektonicznej,  obowiązujących standardów, możliwości technologicznych potencjalnych dostawców, ewentualnie dokumentacji As-Built oraz raportów,
    • udział w spotkaniach z klientem po to, aby jak najlepiej poznać jego wymagania i oczekiwania,
    • udział w przygotowaniu listy materiałowej i  przygotowanie zestawienia z najkorzystniejszymi ofertami,
    • przygotowanie raportów z postępów pracy nad rysunkami oraz zamówieniami dla Team Leadera.

    ✅ Wymagania

    • bycie absolwentem lub studentem ostatniego roku studiów na kierunkach: oceanotechnika i okrętownictwo i/ lub architektura,
    • znajomość programu AutoCAD 2D w stopniu bardzo dobrym,
    • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel z podstawowymi formułami,
    • płynne posługiwanie się językiem angielskim.

    ➡️ Oferujemy

    • zatrudnienie na okres od 3 miesięcy do 1 roku na umowę zlecenie,
    • wynagrodzenie brutto 4300 PLN
    • możliwość zdobycia kierunkowego doświadczenia oraz wspierające i inspirujące środowisko pracy,
    • elastyczny czas pracy, dostosowujemy się do grafiku zajęć.
    1 112 USD