• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPerformance (SEM)Meta (Facebook) Ads Specialist
    Meta (Facebook) Ads Specialist
    Marketing
    TUI Group

    TUI Group

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    analiza
    Meta Ads

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jako Meta (Facebook) Ads Specialist będziesz odpowiedzialny/a za:

    • Prowadzenie kampanii marketingowych w social mediach (Facebook & Instagram).
    • Optymalizację kampanii produktowych/sprzedażowych w Meta Ads.
    • Testowanie nowych rozwiązań i wdrażanie efektywnych kampanii performencowych.
    • Śledzenie aktualnych trendów w online marketingu.

    Jeśli:

    • Posiadasz wiedzę i praktyczne doświadczenie w prowadzeniu kampanii w Meta Ads ?
    • Myślisz analitycznie ?
    • Jesteś samodzielny/a oraz dobrze organizujesz swój czas pracy ?
    • Z dużym entuzjazmem i zaangażowaniem potrafisz wdrażać nowości ?
    • Mile widziana znajomość narzędzia Smartly.io

    Jeśli odpowiedziałeś/łaś twierdząco na powyższe pytania to oznacza, że szukamy właśnie Ciebie!

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju i nauki w obszarze online marketingu z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi z zakresu digital marketingu w wersjach Premium.
    • Bezpośrednią współpracę z dedykowanym zespołem Meta oraz wsparcie od wiodącej agencji mediowej.
    • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, możliwość skorzystania z karnetów Multisport.
    • Brak dress code’u 😊
    • Liczne integracje zespołu (również zagraniczne)
    • Elastyczny czas pracy
    • Zespół grający wspólnie „do jednej bramki”, pomoc w przypadku wszelkich problemów i świetną atmosferę
    • Praca hybrydowa (trzy dni z biura, dwa dni z domu), biuro w Warszawie.