Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Turystyki
new
Sales
TUI Group

TUI Group
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
komunikatywność
Sales
sprzedaż
Opis stanowiska

O TUI POLAND:

Międzynarodowy koncern turystyczny TUI jest liderem na europejskim rynku turystycznym. Od ponad 40 lat organizujemy wyjątkowe wakacje i sukcesywnie zyskujemy zaufanie milionów Klientów na całym świecie.

Jeśli:

  • Podróże to Twoja pasja?
  • Chciałbyś/abyś inspirować innych ?
  • Jesteś ciekawy/a świata ?
  • Wiesz gdzie leży Lanzarote, Kreta czy Majorka?
  • Lubisz pracę z ludźmi ?
  • Potrafisz szybko nawiązywać relacje ?
  • Jesteś dobrym słuchaczem ?
  • Nie boisz się wyzwań ?
  • Znasz techniki sprzedaży lub chcesz się ich nauczyć?
  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku ? (mile widziane)

Odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania? To oznacza, że szukamy właśnie Ciebie!

Zadania:

Jako Specjalista/ka ds. Turystyki doświadczysz idealnego połączenia pracy z pasją do podróży. Będziesz realizować wakacyjne marzenia klientów poprzez bezpośrednią i telefoniczną obsługę w biurze TUI.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w niewielkich zespołach z fantastycznymi ludźmi, którzy dzielą wspólną pasję do podróży😊
  • Pracę zmianową w biurze zlokalizowanym w centrum handlowym
  • Szeroki pakiet profesjonalnych szkoleń, w tym wyjazdy studytour
  • Pakiet socjalny, w tym m.in. bezpłatna opieka medyczna; możliwość korzystania z karty Multisport; ubezpieczenia na życie.