• Wszystkie ofertyStudzieniceInżynieriaMotoryzacjaPomocnik mechanika
    Pomocnik mechanika
    new
    Inżynieria
    TVM Transport & Logistics

    Studzienice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy
    praca w grupie
    prawo jazdy kat. B

    Mile widziane

    Wykształcenie kierunkowe

    Opis stanowiska

    TVM Transport & Logistics - jesteśmy firmą rodzinną, pochodzącą ze Śląska, która na rynku transportu drogowego obecna jest od 2012 roku. Wypracowaliśmy silną i stabilną pozycję na europejskim rynku usług transportowych, a także do perfekcji opanowaliśmy proces bezpiecznego dostarczania towarów. Obecnie Grupa TVM to 6 spółek, 8 magazynów cross-dock oraz flota licząca ponad 500 samochodów, zarówno ciężarowych jak i dostawczych.

    Jeśli chcesz mieć realny wpływ na sukces firmy, pracować z ludźmi z pasją i rozwijać karierę w firmie stawiającej na pracownika, czekamy na Twoje CV.

    Pracując z nami będziesz odpowiadać m.in. za:

    • kontrolę stanu technicznego oraz wyposażenia samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych,
    • pomoc przy wykonywaniu czynności związanych z naprawami, bieżącą konserwacją, myciem oraz tankowaniem pojazdów,
    • utrzymywanie czystości na terenie bazy.

    Nasze wymagania

    • wykształcenie zawodowe lub średnie,
    • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej,
    • prawo jazdy kat. B.

    • wykształcenie kierunkowe,
    • doświadczenie w pracy z pojazdami ciężarowymi,
    • prawo jazdy kat. C lub C+E.

    To oferujemy

    • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
    • wypłatę zgodną z umową i zawsze na czas,
    • pracę w systemie zmianowym wg z góry ustalonego grafiku,
    • dofinansowanie aktywności sportowych (karta Multisport),
    • firmowe ubranie robocze.