• Oferty
  • Wszystkie ofertyZielona GóraHRHRHR Specialist
    HR Specialist
    new
    HR
    Unique People Sp. z o.o.

    Zielona Góra
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    wykształcenie wyższe

    HR

    Opis stanowiska

    Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 15946 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group. Obecnie do jednego z naszych biur w Zielonej Górze poszukujemy osoby do zespołu HR.

    HR Specialist (Zielona Góra)

    Miejsce pracy: Zielona Góra

    Twoje zadania:

    • kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska konsultanckie w call center,
    • kreowanie i realizacja komunikacji rekrutacyjnej na rynku lokalnym,
    • współpraca z lokalnymi dostawcami i instytucjami w zakresie realizacji działań rekrutacyjnych,
    • ścisła współpraca z Biznesem w lokalizacji,
    • opieka nad lokalnym procesem wyboru kadry managerskiej, w tym przygotowanie i przeprowadzanie sesji AC,
    • raportowanie wyników oraz bieżąca analiza prowadzonych działań,
    • budowanie pozytywnego wizerunku marki na rynku lokalnym.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
    • doświadczenie w pracy na podobnych lub pokrewnych stanowiskach w Dziale HR lub w agencji pracy tymczasowej (jako dodatkowy atut),
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, a także umiejętność współpracy w grupie,
    • silna koncentracja na realizacji celów,
    • umiejętność budowania długofalowych relacji,
    • orientacja na cel.

    Oferujemy:

    • długoterminową współpracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • wdrożenie do pracy i wsparcie przełożonego,
    • dodatkowe szkolenia wewnętrzne,
    • dodatkowe benefity: dofinansowanie do pakietów opieki medycznej, karty Multisport,
    • owoce, karta rabatowa i ubezpieczenie grupowe,
    • przyjazną atmosferę :)