Oferty
Asystent księgowości ds. automatyzacji procesów
Finanse

Rzeszów
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UZ, B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Value Finance

Prowadzimy kontroling finansowy oraz księgowość dla naszych Klientów. Zapraszamy do zespołów: Zarządzania finansami, Księgowości i Kadr oraz Sprzedaży i Marketingu. Nasza firma liczy już ponad 60 osób, które kompleksowo dbają o finanse polskich firm.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

Microsoft Office Excel

skuteczna komunikacja

pomysłowość

Automatyzacje

Enova365

Mile widziane

rachunkowość

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

🌎 lokalizacja: praca zdalna / współpraca UZ/B2B

Studiujesz rachunkowość, wiążesz swoją przyszłość z pracą w finansach i chcesz nauczyć się nowoczesnej księgowości? Interesują Cię zautomatyzowane procesy księgowe, ale nie masz wystarczającego doświadczenia?

Otwieramy nabór na stanowisko, które będzie wsparciem pod kątem procesów księgowych, automatyzacji i wewnętrznych działań IT w naszym biurze księgowym.

To świetna okazja na wykonanie dużego kroku w początkującej karierze w obszarze nowoczesnej księgowości - firma, zespół i możliwości ciągle się rozwijają i dają ciekawe perspektywy.

🔎 Twoje zadania:

  • Komunikacja z zespołami w firmie w celu koordynacji działań związanych ze zmianami w procesach, przekazywanie informacji.
  • Monitorowanie wskaźników obsługi klienta księgowego.
  • Identyfikacja obszarów do optymalizacji.
  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentów, wprowadzanie danych do systemów
  • Informatycznych.
  • Udzielanie pomocy użytkownikom w rozwiązywaniu problemów związanych
  • z oprogramowaniem, sprzętem komputerowym, sieciami komputerowymi itp.
  • Konfigurowanie aplikacji i programów zgodnie z wymaganiami firmy.
  • Tworzenie i usuwanie kont użytkowników, nadawanie uprawnień dostępu.
  • Wdrożenia nowych rozwiązań automatyzujących procesy pracy.
  • Wykonywanie testów oraz raportowanie znalezionych błędów.
  • Udział w projektach mających na celu rozwój oraz modernizację infrastruktury IT i procesów obsługi klienta.

🔎 Pasujesz do nas, jeśli:

  • Studiujesz finanse i wiesz, że zarządzanie nimi w przyszłości będzie bezpośrednio powiązane z systemami IT.
  • Masz minimum pół roku doświadczenia w pracy w biurze księgowym.
  • Czujesz, że szukanie rozwiązań i myślenie w kategorii „Jak można to zrobić szybciej?” masz we krwi.
  • Chcesz pracować w szybko rozwijającej się firmie, stawiającej na nowoczesną księgowość i jesteś zdeterminowany do rozwoju w tym kierunku.
  • Znasz program Enova365.
  • Szukasz miejsca, gdzie Twoja praca będzie doceniana i aktywnie wykorzystywana jako podstawa do budowy wartościowych procesów.
  • Znasz podstawowe zasady rachunkowości i przepisów podatkowych.
  • Cechuje cię umiejętność pracy w zespole, logiczne myślenie, terminowość, sumienność i zaangażowanie.

☎ Myślisz właśnie "TAK, to o mnie" ? -> APLIKUJ! ☎

Stworzysz z nami miejsce, gdzie księgowe nadążają za wyzwaniami czasów, a ich praca jest doceniana. Nie obiecujemy, że będzie łatwo, bo wyzwania gwarantujemy :). Ale dobrze wypracowane rozwiązania dają nam poczucie dumy i olbrzymi wkład do analiz finansowych, a w konsekwencji trafione decyzje biznesowe naszych Klientów!