• Wszystkie ofertyPoznańDesignUX/UIUX Designer, stawka godzinowa, niepełny etat
    UX Designer, stawka godzinowa, niepełny etat
    Design
    Varico: w biznesie warto na nas liczyć

    Poznań
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    ux
    Adobe Xd
    design
    photoshop
    kreatywność
    Adobe

    Mile widziane

    Agile
    Figma
    UI

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    UX/UI Designer

    Oprogramowanie dla firm

    Chcesz rozwijać się w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań dla firm i biur rachunkowych? Pracuj z nami jako UX Designer! Jeśli przechodzą Cię dreszcze na widok brzydkich i nieintuicyjnych programów oraz nielogicznych ścieżek, a do tego ogromną satysfakcję sprawia Ci projektowanie systemów, które stają się najlepszym przyjacielem dla swojego użytkownika, to praca właśnie dla Ciebie! Czekają Cię ciągłe wyzwania i praca w doświadczonym zespole!

    Praca zdalna

    Niepełny wymiar etatu, stawka godzinowa

    Siedziba firmy Poznań

    Wynagrodzenie 60-120 zł za godzinę (B2B)

    Samotny, pusty fotel w firmie poszukuje pracownika Działu Rozwoju Oprogramowania, który by się nim zaopiekował. Fotel przychylny jest przyjąć osobę, która zajmie się:

    • projektowaniem funkcjonalności i interfejsu dla nowo powstającego oprogramowania,
    • współpracą w zakresie poprawy użyteczności stron internetowych firmy,
    • współpracą w zakresie poprawy użyteczności już istniejących programów.

    Fotel polubi Cię jeśli:

    • twoją pasją jest projektowanie systemów i programów, w których zakochują się ich użytkownicy,
    • chcesz rozwijać swoje umiejętności projektowe,
    • znasz dobre praktyki projektowania UX,
    • posiadasz znajomość programów typu: Figma, Adobe XD, Sketch itp.,
    • potrafisz przygotować prototyp/wizualizację produktu,
    • potrafisz przeanalizować dane dotyczące zachowań użytkowników, wyciągnąć z nich wnioski i przedstawić je w zrozumiały sposób,
    • stawiasz na pracę zespołową i komunikację z innymi w zespole,
    • jesteś aktywny i podejmujesz się własnych inicjatyw.

    Fotel bardziej Cię polubi jeśli:

    • posiadasz doświadczenie w pracy z programami księgowo-finansowymi,
    • posiadasz wiedzę w zakresie cyklu życia oprogramowania,
    • wyznaczasz sobie ambitne cele i dążysz do ich osiągnięcia,
    • masz doświadczenie w testowaniu oprogramowania.

    Z naszej strony możesz liczyć na:

    • pracę z doświadczonym zespołem,
    • umowę B2B,
    • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
    • pracę zgodną z ideą turkusowych organizacji,
    • wprowadzanie własnych pomysłów,
    • realny wpływ na realizację projektów,
    • pracę w systemie Scrum lub Kanban,
    • szeroki pakiet dodatkowych benefitów.

    To nie wszystko!

    100% badanych pracowników deklaruje, że ma lub raczej ma poczucie wpływu na to, co i jak robi w pracy oraz że ma lub raczej ma poczucie satysfakcji z pracy.

    -informacje zebrane na podstawie konkursu Firma Przyjazna Rodzinie/Człowiekowi 2024.

    Czujesz, że będziesz do nas pasować? Aplikuj! Wyślij nam swoje CV wraz z portfolio.

    2 329 - 3 882 USD

    B2B