• Wszystkie ofertyGdyniaFinanseKsięgowośćSamodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy
    Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy
    Finanse
    Vectra S.A.

    Vectra S.A.

    Gdynia
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    wykształcenie wyższe
    rachunkowość
    prawo podatkowe
    deklaracje podatkowe
    sprawozdania finansowe
    Ms office

    Opis stanowiska

    Vectra jest operatorem telekomunikacyjnym świadczącym usługi dostępu do mediów elektronicznych. Jest wiodącym operatorem kablowym pod względem liczby abonentów i dostawcą usługi triple play. Oferta Vectry to dostęp do programów telewizyjnych w wersji analogowej i cyfrowej, do szerokopasmowego internetu tradycyjnego i bezprzewodowego oraz usługa telefonii stacjonarnej.

    Aktualnie do siedziby spółki w Gdyni poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

    Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy.

    Miejsce pracy: Gdynia

    Twój zakres obowiązków:

    • Kwalifikacja zdarzeń do odpowiednich kosztów i przychodów podatkowych,
    • Ewidencja środków trwałych,
    • Analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych, uzgadnianie sald kont księgowych, potwierdzenia sald,
    • Uzgadnianie transakcji w Grupie Kapitałowej,
    • Raportowanie do GUS,
    • Sporządzanie i wysyłanie plików JPK, deklaracji CIT, CIT-10 oraz IFT,
    • Sporządzanie pakietów sprawozdawczych na potrzeby konsolidacji,
    • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych,
    • Udział w audycie finansowym,
    • Udział w kontrolach podatkowych.

    Nasze wymagania:

    • Mile widziane wyższe wykształcenie z zakresu ekonomii, finansów lub rachunkowość),
    • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości,
    • Znajomość prawa podatkowego, zasad rachunkowości, CIT oraz ustawy o VAT,
    • Doświadczenie w przygotowywaniu deklaracji podatkowych oraz w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
    • Doskonała organizacja pracy,
    • Gotowość do rozwoju zawodowego w dynamicznie zmieniającej się Grupie Kapitałowej,
    • Znajomość pakietu MS Office.

    To oferujemy:

    • Interesującą pracę w rozwijającej się organizacji, o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży i ponad 30-letniej historii,
    • Ciekawą i miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole,
    • Stabilne zatrudnienie i perspektywa długofalowej współpracy,
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.