Oferty Pracy - Rocket Jobs

Specjalista ds. Zamówień
new
BI & Data
ViaPharma

ViaPharma
Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Microsoft Excel
Analiza Danych
komunikatywność
Angielski
Power Bi
Veritico Stock
Wholesaler
CSZ
Mile widziane
Kamsoft
branża farmaceutyczna
regulacje prawne
Opis stanowiska

ViaPharma, jedna z wiodących firm farmaceutycznych w Czechach należąca do grupy DR.MAX otwiera swój oddział w Polsce! Nasza misja polega na zapewnieniu pacjentom dostępu do szerokiej gamy innowacyjnych leków oraz usług farmaceutycznych. Naszym największym kapitałem są ludzie, z którymi wspólnie realizujemy najważniejsze dla nas wartości: odpowiedzialność, odwaga, pacjent w centrum uwagi oraz troska.

Jeśli jesteś ambitny i chcesz być częścią dynamicznego zespołu - dołącz do nas! Wspólnie zbudujemy nasz sukces na polskim rynku farmaceutycznym.

Zakres zadań:

  • Przygotowanie i realizacja zamówień dla hurtowni farmaceutycznej u producentów,
  • Codzienna praca na systemach do automatycznego zamawiania, prognozowania i ich weryfikacja,
  • Obsługa narzędzi: Power Bi, Veritico Stock/Wholesaler, CSZ,
  • Planowanie i kontrola stanów magazynowych,
  • Planowanie i realizacja przesunięć magazynowych,
  • Analiza danych, codzienne raportowanie i kontrolowanie stanów magazynowych,
  • Proponowanie zmian i usprawnień procesu na podstawie analizy danych.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy z dużą ilością danych,
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • Umiejętność prezentowania, analizowania danych i wyciągania wniosków,
  • Chęć wdrażania zmian, poszukiwanie nowych rozwiązań i sposobów realizacji zadania,
  • Komunikatywność i otwartość, pozytywne nastawienie,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Nastawienie na osiąganie celów,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.

Mile widziane:

  • Znajomość programu Kamsoft będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w branży farmaceutycznej,
  • Znajomość regulacji prawnych dotyczących branży farmaceutycznej.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Szkolenia niezbędne do realizacji zadań na tym stanowisku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwo w interesujących projektach,
  • Pracując w naszym polskim oddziale ViaPharma, będziesz miał/a okazję wpływać na zdrowie i dobro Pacjentów, działając zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi.
  • Możliwość zaangażowania się w projekty odpowiedzialne społecznie i ekologicznie.

Benefity:

  • Dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • Pakiety medyczne grupy LUX MED,
  • Dogodne oferty ubezpieczenia na życie,
  • Karta MULTISPORT,
  • Kursy językowe,
  • Udział w inicjatywach pracowniczych (konkursy, biegi firmowe, akcje charytatywne, działania proekologiczne)