Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Junior Digital Marketing Specialist
new
Marketing
Vision & People Agency

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

We believe in effective connections between human & technology, strategy & creation, insights & trends.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Digital marketing
e-commerce
marketing automation
HTML
ms excel
Opis stanowiska

Junior Digital Marketing Specialist (marketing automation)

Będziesz pracować w dziale Technology & Innovation, wspierając specjalistów w zakresie marketing automation, AI oraz WEB analytics,

ze szczególnym uwzględnieniem obszaru marketing automation / e-mail marketingu.

Tym będziesz się zajmować ✔

  • Wspieranie MA Specialist w codziennych pracach
  • Realizacja projektów z zakresu e-mail marketingu – wdrażanie i wysyłka kampanii, zarządzanie bazą danych
  • Projektowanie badań i testów A/B kampanii MA
  • Analiza wyników kampanii
  • Przygotowanie kreacji – nadzór zespołu kreatywnego
  • Wykonywanie researchu dla specjalistów działu Tech&Innovations
  • Uczestnictwo w spotkaniach z klientami agencji
  • Przygotowywanie prezentacji dla klientów

Wymagane doświadczenie i kompetencje ✔

  • Wiedza ogólna z zakresu digital marketingu / e-commerce – kampanie marketing automation, analiza stron internetowych
  • Podstawowa znajomość któregokolwiek z narzędzi marketing automation np.: Sales Manago, Redlink, MailerLite, Edrone, Get Response, Freshmail
  • Praktyczna znajomość narzędzi typu GA4
  • Analityczne myślenie
  • Podstawy HTML
  • Praktyczna znajomość pakietu office: excel, power point

Więcej o ofercie ✔

  • Praca na full etat
  • Umowa UoP lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

A poza tym – pozytywna atmosfera pracy, w której możesz budować relacje z kolegami w oparciu o wzajemny szacunek i zaufanie 😊

Wyjazdy i spotkania integracyjne. Lubimy grillować i mamy do tego warunki w biurze!