• Wszystkie ofertyGdańskFinanseAnalizaSpecjalista ds. Finansowych
    Specjalista ds. Finansowych
    Finanse
    VTS Sp. z o.o.

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Angielski
    ERP
    analiza

    Opis stanowiska

    Należymy do VTS Group. Kreujemy zaawansowane urządzenia techniczne dla branży HVAC. Naszymi atutami są: wizja, globalny zasięg, innowacyjność, kompleksowość rozwiązań i najlepszy design na świecie. Dla pozostałych firm w naszym sektorze od lat stanowimy niedościgniony benchmark.

    Szukamy osoby, która wzmocni nasz zespół w Spółce VTS budując nietuzinkową synergię i efektywność oraz pomagając nam wejść w kolejny etap naszego dynamicznego rozwoju.

    Twój zakres obowiązków

    • Współpraca z bankami (w tym obsługa gwarancji bankowych),
    • Zarządzanie ubezpieczeniami firmowymi,
    • Udział w inwentaryzacji zapasów i środków trwałych w zakresie weryfikacji protokołów i zestawień,
    • Przeprowadzanie kontroli poprawności zapisów na kontach księgowych,
    • Weryfikacja poprawności zamykania ksiąg,
    • Przygotowanie okresowych raportów i analiz,
    • Analiza opóźnień w akceptacji faktur, przygotowanie raportów i kontakt z akceptantami w sprawie opóźnień,
    • Udział w projektach grupowych,
    • Generowanie i weryfikowanie systemowych raportów z obszaru finansowo-księgowego,
    • Monitorowanie należności i zobowiązań zgodnych z terminem wymagalności,
    • Bieżące wsparcie zespołu finansowego i księgowego.

    Nasze wymagania:

    • minimum 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • doświadczenie w pracy z systemem ERP
    • wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowość lub finanse
    • zdolności analityczne oraz samodzielność w działaniu
    • bardzo dobra organizacja pracy, obowiązkowość i nastawienie na realizację celów
    • umiejętność sprawnej komunikacji i współpracy z pozostałymi członkami zespołu
    • inicjatywa, zaangażowanie i chęci do rozwiązywania problematycznych zagadnień

    To oferujemy:

    • Zyskujesz realny wpływ na budowę naszej kultury organizacyjnej oraz biznesowej efektywności
    • Otrzymujesz szansę na szybki rozwój w najbardziej innowacyjnej firmie w swoim sektorze
    • Możliwość awansu w strukturach Grupy
    • Otrzymujesz atrakcyjne wynagrodzenie, stanowiące odzwierciedlenie naszych wysokich oczekiwań wobec Ciebie.
    • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w międzynarodowych projektach
    • System  świadczeń pozapłacowych