Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Regionalny inżynier sprzedaży ds. systemów oczyszczania wody i ścieków
new
Sales
Watersystem

Watersystem
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
sprzedaż
komunikatywność
Umiejętność negocjacji
prawo jazdy kat.B
odpowiedzialność
samodzielność
Opis stanowiska

praca w terenie - województwo: wielkopolskie, łódzkie, śląskie, małopolskie, zachodniopomorskie, pomorskie, dolnośląskie, lubelskie

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie strategii sprzedaży oraz monitorowanie inwestycji na terenie województwa
  • Nawiązywanie kontaktów z biurami projektowymi, firmami instancyjnymi, wykonawczymi i zakładami przemysłowymi
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Sprzedaż urządzeń, technologii i usług (produkty do uzdatniania wody, podczyszczania ścieków, zagospodarowania wód deszczowych)
  • Realizacja polityki i założonych celów sprzedażowych w regionie
  • Budowanie rynku lokalnego poprzez pozyskiwanie nowych klientów i utrzymanie relacji z istniejącymi
  • Bieżąca analiza rynku i konkurencji
  • Uczestnictwo w targach i szkleniach klientów
  • Szkolenia serwisowe i handlowe u odbiorców

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, techniczne kierunkowe w zakresie inżynierii chemicznej, inżynierii środowiska lub pokrewnych,
  • Podstawowa znajomość rozwiązań technicznych i materiałowych w branży technologicznej (stacje uzdatnia wody, oczyszczalnie ścieków dla przemysłu
  • Doświadczenie minimum 2 lata w dziale sprzedaży na podobnym stanowisku (preferowana branża uzdatniania wody, podczyszczanie ścieków)
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Łatwość nawiązywania nowych kontaktów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w terenie
  • Konsekwencja i odpowiedzialność wobec realizowanych zadań
  • Dobra organizacja pracy i zarządzanie czasem
  • Prawo jazdy kat.B.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w stabilnej finansowo firmie
  • interesującą i pełną ciekawych wyzwań pracę
  • współpracę z międzynarodowymi liderami w zakresie najnowszych technologii uzdatniania wody
  • profesjonalne szkolenia z zakresu oferowanych technologii u producentów dystrybuowanych marek
  • pracę w zgranym młodym i dynamicznym zespole
  • atrakcyjny system premiowy