• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaMediaAdvocacy Specialist
    Advocacy Specialist
    Media
    Wavemaker Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Jesteśmy największą grupą mediową w Polsce, w skład której wchodzą czołowe domy mediowe: EssenceMediacom, Mindshare Wavemaker. Posiadamy Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023 & 2024, a nasze kompetencje są potwierdzone certyfikatem DIMAQ! #DIMAQEmployer. Magazyn Media&Marketing Polska uhonorował nas tytułem Grupy Mediowej Roku 2024.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Media
    B2B
    social media
    digital
    English
    pr

    Mile widziane

    branża beauty
    SAR

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Wavemaker jest jedną z czołowych agencji mediowych w Polsce. Należymy do globalnej sieci obejmującej 90 rynków i zatrudniającej ponad 7 tys. Pracowników na świecie. Jesteśmy częścią światowego holdingu WPP oraz grupy mediowej GroupM, która ma największy udział w rynku, obsługując ponad 38% budżetów reklamowych w Polsce. Pozytywnie prowokujemy wzrost naszych klientów, wpływając na doświadczenia konsumentów poprzez media, content i technologię. Więcej informacji o nas znajdziesz na: wavemakerglobal.comLinkedIn oraz Facebook.

    👉 W związku z rozwojem naszych zespołów, poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko: Advocacy Specialist

    Preferowany profil kandydata:

    • Osoba z doświadczeniem w pracy w domu mediowym w dziale non-standard/social/interactive/activation, influencer, digital, chętna, by przebranżowić się w nieco kreatywną stronę.
    • Doświadczenie z obszarów takich jak Social Media, Eventy, Ratings & Reviews, PR & Seedings, Influencer Marketing ale także landscape – digital (social media, social commerce, e-commerce).
    • Doświadczenie w pracy w agencji kreatywnej/digitalowej/interaktywnej w dziale strategii, badań lub marketingu.

    Doświadczenie:

    • Znajomość specyfiki pracy agencji kreatywnej/reklamowej/interaktywnej/ domu mediowego.
    • Umiejętność tworzenia prezentacji ofertowej / landscape’u / raportu
    • Bezpośredni kontakt z Klientem - kontaktowość, przebojowość, zaangażowanie
    • Analizy konkurencji /ilościowe /jakościowe
    • Analizy Social Media
    • Znajomość wskaźników i parametrów social/digital
    • Mile widziana znajomość świata beauty
    • Mile widziana edukacja kierunkowa/podyplomowa w obszarze mediów i reklamy (SAR)
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min.B2

    Oferujemy:

    • Szybki rozwój kompetencji specjalistycznych, dzięki pracy na różnorodnych projektach i klientach;
    • Realizację projektów dla największych reklamodawców na polskim rynku (topowe marki globalne);
    • Pracę z doświadczonym zespołem - z osobami, które z pasją tworzą i rozwijają rynek reklamy internetowej w Polsce
    • Dużą samodzielność w zakresie realizowanych zadań;
    • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwój zawodowy w kierunku rozwoju produktów reklamowych;
    • Dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych do wykonywania powierzonych obowiązków;
    • Hybrydowy lub zdalny tryb pracy;
    • Nowoczesne biuro w Campusie Koneser, na warszawskiej Pradze, blisko metra;
    • Kartę Medicover Sport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz opiekę medyczną po 3 miesiącach współpracy.