• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaMediaSenior Media Planner
    Senior Media Planner
    new
    Media
    Mindshare

    Mindshare

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    Mindshare

    Mindshare

    Jesteśmy największą grupą mediową w Polsce, w skład której wchodzą czołowe domy mediowe: EssenceMediacom, Mindshare Wavemaker. Posiadamy Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023 & 2024, a nasze kompetencje są potwierdzone certyfikatem DIMAQ! #DIMAQEmployer. Magazyn Media&Marketing Polska uhonorował nas tytułem Grupy Mediowej Roku 2024.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    digital
    google
    Media
    English
    Campaign Manager
    media planner

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Jesteśmy Mindshare – wielokrotnie nagradzanym domem mediowym realizującym kompleksowe strategie marketingowe dla najbardziej liczących się firm na rynku. Jako część WPP mamy dostęp do międzynarodowego know-how i doświadczenia, a negocjując wspólnie z GroupM zwiększamy naszą przewagę konkurencyjną.

    👉 Do jednego z naszych zespołów szukamy osoby na stanowisko: Senior Media Planner

    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoim zadaniem będzie:

    • Przygotowywanie strategii mediowej i rekomendacji w obszarze szeroko rozumianego digitalu oraz w mediach offline'owych
    • merytoryczne wspieranie zespołu w planowaniu mediów
    • Bezpośredni kontakt z klientem– strategia, rekomendacje, zakup, post buy, analizy rynku

    Zaaplikuj, jeśli:

    • Masz kilkuletnie doświadczenie w strategicznym planowaniu kampanii digitalowych
    • Masz doświadczenie w przygotowywaniu rekomendacji dla klienta i prowadzeniu prezentacji u klienta
    • Znasz środowisko Google, Campaign Manager
    • Posługujesz się j. polskim na poziomie B2/C1
    • Swobodnie mówisz w j. angielskim (min. poziom B2)

    Czego możesz się po nas spodziewać:

    • Panuje u nas atmosfera serdeczności i wsparcia – najpierw ludzie, potem procedury
    • Kwestionujemy status quo i nie boimy się zadawać pytań – szukamy rozwiązań
    • Szybko działamy i szybko się adaptujemy
    • Dzielimy się wiedzą
    • W piątki pracujemy do 15.00

    Oferujemy:

    • Uczestnictwo w szkoleniach dedykowanych Twoim potrzebom merytorycznym
    • Pracę z doświadczonym i zgranym zespołem
    • Pracę w modelu hybrydowym: zdalnie i w biurze przy Placu Konesera
    • Umowę o pracę
    • Kartę sportową, opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dodatkowe dni pracy zdalnej, dofinansowanie do firmowej stołówki po 3 miesiącach współpracy

    #media #online #digital #mediaplanner