• Wszystkie ofertyKrakówSprzedażAccount Executive (Systemu IT)
    Account Executive (Systemu IT)
    Sprzedaż
    WEBCON

    WEBCON

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    CRM
    prawo jazdy
    B2B
    systemy IT
    dyspozycyjność
    sprzedaż

    Opis stanowiska

    WEBCON jest liderem polskiego rynku low-code – rynku który rośnie w olbrzymim tempie. Produkujemy fantastyczne oprogramowanie do tworzenia aplikacji biznesowych, z którego już dzisiaj korzystają branżowi liderzy. Działamy w Polsce, Europie i Ameryce Północnej – gdzie mamy również swoje biuro. Rok do roku powiększamy firmę o średnio 25% a nasz zespół handlowy realizuje swoje ambitne plany.

    Szukamy Account Execuitive do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów dla rozwiązań projektowanych przez Webcon. Istotną częścią zadań będzie prezentacja systemu potencjalnym klientom, następnie zrozumienie ich potrzeb i proponowanie rozwiązań, które mają szanse na nie odpowiadać.

    Twoje obowiązki:

    • Samodzielne poszukiwanie nowych klientów (prospekcja)
    • Profesjonalna obsługa zapytań i zbieranie wymagań do ofert
    • Zbieranie i odpowiadanie na potrzeby klienta
    • Prezentowanie systemu i tego, co możemy zrobić, aby zwiększyć satysfakcję klienta
    • Przygotowywanie ofert i umów we współpracy z konsultantami
    • Prowadzenie negocjacji biznesowych
    • Uczestnictwo w konferencjach, jako narzędzie do pozyskiwania klientów
    • Bieżąca praca w systemie CRM

    Nasze wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży systemów IT dla klientów B2B poparte konkretnymi wynikami
    • Pozytywne i proaktywne podejście do pracy w generowaniu nowych szans sprzedaży
    • Umiejętne słuchanie potrzeb Klienta i przekładanie tego na rozwój produktu
    • Gotowość do podróży służbowych i elastyczność w dostosowywaniu się do zmieniających się potrzeb klientów i rynku
    • Znajomość aplikacji biznesowych (znajomość systemów workflow, Low-Code, No-Code, BPMS, ERP będzie dodatkowym atutem)
    • Samodzielność, umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem
    • Znajomość języka angielskiego
    • Prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • Pracę w centrali międzynarodowej firmy będącej liderem oprogramowania klasy low-code w Polsce
    • Transfer wiedzy w obszarze produktu, analizy procesów biznesowych, coachingu sprzedażowego
    • Pracę na rzecz ciekawych klientów z segmentu dużych i średnich firm
    • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu umowę o pracę lub B2B
    • Możliwość rozwoju i awansu oraz szkolenia
    • Pełny pakiet opieki medycznej
    • Dofinansowanie do karty Multisport
    • Samochód służbowy
    • Pyszną kawę, herbatę i owoce