Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Programmatic Specialist
new
Sales
Wirtualna Polska Media

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Google Ads
SSP
Adform
Opis stanowiska

Cześć!

Wirtualna Polska jest partnerem pierwszego wyboru, który dostarcza angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspiruje w codziennych decyzjach.

Działamy w obszarach e-commerce, reklamy i mediów spójnie łącząc technologie. Codziennie pomagamy naszym użytkownikom w sprawach ważnych i nietypowych.

Jeżeli lubisz, kiedy ciągle coś się dzieje i nie ma nudy to praca w naszym zespole jest dla Ciebie!

Dołącz do Wirtualnej Polski jako Programmatic Specialist​! 🚀

Czym będziesz się zajmować?

  • Kontakt i bezpośrednią współpraca z agencjami, domami mediowymi i kluczowymi klientami bezpośrednimi,
  • Kontakt z klientem w bieżącej obsłudze zapytań z obszaru Programmatic,
  • Planowanie oraz nadzór nad realizacją budżetów reklamowych,
  • Techniczne przygotowywanie startu kampanii reklamowych,
  • Optymalizacja i analiza wyników kampanii.

Chcemy, aby do naszego zespołu dołączyła osoba, która:

  • Mile widziane 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku Programmatic Specialist lub podobnym,
  • Praktyczna znajomość platform SSP (Google Ad Manager, Adform),
  • Umiejętność analizy i interpretacji danych oraz narzędzi analitycznych,
  • Umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność pracy w zespole,
  • Znajomość języka angielskiego.

Co zyskasz:

  • Pracę w jednej z największych w Polsce, nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie mediowej
  • Przyjazny team i swobodną atmosferę pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub działalność gospodarczą
  • Dużą samodzielność działania
  • Możliwość rozwoju w ramach Grupy Kapitałowej
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej