• Oferty
  • Wszystkie ofertyZabrzeInżynieriaInneKontroler Jakości
    Kontroler Jakości
    Inżynieria
    Weber-Stephen Products Sp. z o.o.

    Zabrze
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Powstaliśmy z przekonania, że nie ma nic lepszego niż wspólne grillowanie w gronie najbliższych. Naszą misją jest dostarczanie najnowocześniejszych produktów grillowych i tym samym potęgowanie wrażeń i doświadczeń z grillowania. Jesteśmy pierwszą tego typu inwestycją Weber w Europie. W prawie 75 tyś m2 znajduje się hala produkcyjna w której produkujemy grille gazowe serii Q i grille węglowe, oraz centrum dystrybucyjne w którym znajduje się pełny asortyment produktów Webera, które dystrybuujemy w całym regionie EMEA.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Ms office

    Mile widziane

    SAP

    Opis stanowiska

    Powstaliśmy z przekonania, że nie ma nic lepszego niż wspólne grillowanie w gronie najbliższych. Naszą misją jest dostarczanie najnowocześniejszych produktów grillowych i tym samym potęgowanie wrażeń i doświadczeń z grillowania.

    Jesteśmy pierwszą tego typu inwestycją Weber w Europie. W prawie 75 tyś m2 znajduje się hala produkcyjna w której produkujemy grille serii Q i grille węglowe, oraz centrum dystrybucyjne w którym znajduje się pełny asortyment produktów Webera, które dystrybuujemy w całym regionie EMEA.

    Lokalizacja: Zabrze - praca stacjonarna

    Twój zakres obowiązków

    • Kontrola jakości części, wyrobów gotowych (grilli) zgodnie z planem kontroli
    • Kontrola wyrobu gotowego na zgodność z wymaganiami produktowymi oraz z wymaganiami zewnętrznych jednostek certyfikujących
    • Wykonywanie testów związanych z procesem PPAP części / wyrobu gotowego
    • Aktywny współudział w tworzeniu i aktualizacji dokumentacji jakościowej procesu
    • Przygotowywanie alertów jakościowych i szkolenie załogi w tym zakresie
    • Nadzór nad materiałem niezgodnym oraz zarządzanie częściami niezgodnymi
    • Zarządzanie i wykonywanie selekcji i przeróbek
    • Współpraca z działami w całej organizacji w celu zapewnienia wymaganej jakości procesu i produktu

    Nasze wymagania

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • Dyspozycyjność do pracy II zmianowej (sezonowo może pojawić się III zmiana)
    • Znajomość pakietu Office (Excel, Word, PowerPoint)
    • Obsługa podstawowych przyrządów pomiarowych (suwmiarka, mikrometr)
    • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytu produktu i/lub procesu będzie dodatkową zaletą
    • Otwartość na zmiany i ciągłe doskonalenie
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

    • Znajomość SAP

    Oferujemy

    • Premia miesięczna
    • Dofinansowanie do posiłków w kantynie
    • Program rekomendacji pracowników
    • Zniżki na firmowe produkty
    • System kafeteryjny – szeroki wachlarz dodatkowych benefitów – zawierający między innymi kartę sportową, zniżki na zakupy, bilety do kina, zniżki na imprezy turystyczne i wiele więcej. Każdy ma wpływ na to, z jakich świadczeń chce skorzystać.
    • Welcome pack
    • Wyprawka dla dziecka – każdemu pracownikowi, któremu powiększa się rodzina przekazujemy drobny upominek
    • Parking dla pracowników
    • Program Whirlpool and Friends – dodatkowe zniżki na produkty AGD
    • Prywatna opieka medyczna – możliwość dołączenia do pakietu członków rodziny
    • Ubezpieczenie na życie
    • Program Emerytalny
    • Działania Well-beingowe