Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista Obsługi Zamówień
Logistyka
Weber-Stephen Products

Zabrze
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Powstaliśmy z przekonania, że nie ma nic lepszego niż wspólne grillowanie w gronie najbliższych. Naszą misją jest dostarczanie najnowocześniejszych produktów grillowych i tym samym potęgowanie wrażeń i doświadczeń z grillowania. Jesteśmy pierwszą tego typu inwestycją Weber w Europie. W prawie 75 tyś m2 znajduje się hala produkcyjna w której produkujemy grille gazowe serii Q i grille węglowe, oraz centrum dystrybucyjne w którym znajduje się pełny asortyment produktów Webera, które dystrybuujemy w całym regionie EMEA.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Angielski
excel
Mile widziane
ERP
SAP
Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Aktywna współpraca z Działami Obsługi Klienta i Planowania Zapasów w celu zapewnienia terminowej realizacji zamówień
  • Identyfikacja specjalnych wymagań klienta w celu zapewnienia realizacji zleceń zgodnie z oczekiwaniami
  • Współpraca z zespołami odpowiedzialnymi za poprawność danych w systemie oraz ustawienia systemu ERP(SAP) w celu zapewnienia prawidłowej realizacji zamówień
  • Współpraca z Działem Planowania w celu zabezpieczenia zapasów dla planowanych zleceń
  • Monitorowanie zamówień klienta
  • Optymalizacja i standaryzacja procesów obsługi zamówień
  • Raportowanie poziomu obsługi klienta oraz identyfikowanie obszarów do poprawy
  • Aktywne uczestnictwo w projektach logistycznych podnoszących efektywność obsługi klienta

Wymagania:

  • Rok doświadczenia w obszarze Logistyki lub Łańcuchu Dostaw
  • Doświadczenie w zarzadzaniu zamówieniami lub obsłudze klienta
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Samodzielność i pro-aktywność
  • Nastawienie na realizacje zadań
  • Otwartość na zmiany i ciągłe doskonalenie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word i Excel)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość systemu SAP

Benefity:

  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie
  • Program rekomendacji pracowników
  • Zniżki na firmowe produkty
  • System kafeteryjny – szeroki wachlarz dodatkowych benefitów – zawierający między innymi kartę sportową, zniżki na zakupy, bilety do kina, zniżki na imprezy turystyczne i wiele więcej. Każdy ma wpływ na to, z jakich świadczeń chce skorzystać.
  • Welcome pack
  • Wyprawka dla dziecka – każdemu pracownikowi, któremu powiększa się rodzina przekazujemy drobny upominek
  • Parking dla pracowników
  • Brak dress code’u
  • Program VIP Whirlpool – dodatkowe zniżki na produkty AGD
  • Prywatna opieka medyczna – możliwość dołączenia do pakietu członków rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program Emerytalny
  • Premia roczna