• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaSupportJunior Office Manager
    Junior Office Manager
    Support
    WeSub

    WeSub

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    dobra organizacja pracy

    dokładność

    praca w grupie

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Wiesz, co jest fajne? Świat, w którym nie musisz martwić się o posiadanie najnowszego telefonu, samochodu czy urządzeń RTV AGD. Wszystko to możesz po prostu subskrybować z WeSub! Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom opartym na idei ekonomii subskrypcji, możesz cieszyć się nowym sprzętem, gdy tylko zechcesz. A teraz masz szansę dołączyć do naszego zespołu i przekuć swoją teoretyczną wiedzę w praktykę!

    Lubisz pracę z dokumentami, ale jednocześnie chcesz pracować z ludźmi? Jesteś otwarta/y na naukę nowych rzeczy i chcesz się rozwijać? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie! Jako Junior Office Manager będziesz odpowiedzialny/a za recepcję, zakupy oraz mnóstwo innych ciekawych zadań, które trzymają nasz biznes na chodzie!

    Stacjonarnie (Warszawa, Wilanów)

    Twoje zadania:

    • Rozwijanie supermocy obsługi recepcji – to będzie Twoje królestwo! Głównie to przyjmowanie i wysyłanie paczek, listów, udzielanie podstawowych informacji i ogólnie dbanie o to, by wszystko było na swoim miejscu. Zorganizujesz to jak chcesz :)
    • Misja: zakupy! Dbanie o zakupy do biura oraz kupowanie środków trwałych dla naszych klientów
    • Trochę o finansach - katalogowanie faktur kosztowych oraz kontrolowanie czy dokumenty lądują w odpowiednich miejscach w naszym systemie backoffice
    • Sprawdzanie, czy nasze umowy są kompletne i gotowe do akcji, czyli aktywny udział w naszym obiegu dokumentów - to doświadczenie, które na pewno przyda Ci się w przyszłości
    • Skanowanie, kserowanie i ogólnie bycie mistrzem/mistrzynią dokumentacji!

    O Tobie:

    • Twoja dostępność w tygodniu to 40h (poniedziałek - piątek w godzinach 8:00-16:00)
    • Jeszcze studiujesz lub kończysz studia - może to być Administracja, a może coś zupełnie innego, ale widzisz się w takiej pracy
    • Potrafisz organizować swoje zadania, lubisz, gdy rzeczy są na swoim miejscu i wszystko jest dopięte na ostatni guzik
    • Chcesz współpracować z innymi, być osobą, do której wpadają najróżniejsze tematy, bo po prostu wiesz, że umiesz załatwiać sprawy :)
    • Masz oko do szczegółów, ‘dokładność’ to Twoje drugie imię, a przy okazji lubisz optymalizować swoją pracę
    • Jesteś gotowy/a na przygodę w świecie operacji i administracji albo już tam byłeś/aś i chcesz robić to nadal, ale otwartość na naukę i nowe doświadczenia masz w DNA

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającym się fintechu
    • Umowę dopasowaną do Twoich potrzeb (umowa o pracę lub zlecenie)
    • Wynagrodzenie w zależności od umowy: do 33 zł/ h brutto na zleceniu lub do 6000 zł brutto na UoP
    • Prywatną opiekę medyczną (Medicover)
    • Pakiet sportowy Medicover Sport
    • Dofinansowanie do nauki języka obcego
    • Pracę stacjonarną w naprawdę fajnej przestrzeni (nasze biuro mieści się przy ul. Adama Branickiego 15)
    • Możliwość dołączenia do ekipy, która nie boi się wyzwań i chce razem zmieniać świat na bardziej eko
    • Świetną atmosferę w pracy oraz wsparcie naszego zespołu, który chętnie dzieli się wiedzą
    • Możliwość obserwowania „od kuchni” jak działa nowoczesny fintech