• Wszystkie ofertyWągrowiecMarketingMarketingMarketing Manager
    Marketing Manager
    new
    Marketing
    Willisch

    Willisch

    1 578 - 1 811 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    project management
    copywriting
    analityka
    dobra organizacja pracy
    Google Analytics
    Strategia Marketingowa

    Mile widziane

    Facebook Ads
    marketing automation
    Google Ads

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Producent ręcznie robionych lodów rzemieślniczych - rodzinna firma Willisch - szuka osoby do pracy na stanowisku Marketing Manager.

    Jeśli jesteś osobą, która jest dobrze zorganizowana, odnajduje się w pracy zespołowej i lubi organizować różnorakie akcje, wydarzenia itp., to praca dla Ciebie!

    Czym będziesz się zajmować?

    • wymyślanie i organizacja akcji/działań marketingowych (przykład: wyjazd i przekazanie lodów Instytutowi Matki i Dziecka z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka),
    • kontakt z mediami - tworzenie i wysyłanie notek PR-owych do mediów branżowych i nie tylko,
    • bieżąca analityka efektywności komunikacji w mediach społecznościowych w oparciu o ustalone KPI,
    • współtworzenie i wdrażanie Strategii Marketingowej,
    • zarządzanie budżetem marketingowym,
    • konfiguracja i zarządzanie systemem Marketing Automation - SALESmanago,
    • bieżąca analityka efektywności sprzedaży w sklepie internetowym w oparciu o ustalone KPI,
    • współpraca z fotografami - zlecanie sesji zdjęciowych / video (brief), koordynowanie wysyłek lodów do zdjęć, katalogowanie otrzymanych plików na Dropbox w Archiwum Materiałów Graficznych,
    • współpraca z agencją digital marketingu - zlecanie kampanii reklamowych (brief), bieżąca analityka wyników marketingowych reklam w oparciu o ustalone KPI,
    • współpraca z przedstawicielami handlowymi w zakresie realizacji planu marketingowego na sezon,
    • zlecanie i koordynowanie prac programistycznych w obrębie strony WWW i aplikacji mobilnej,
    • Aktywne poszukiwanie firm do współprac produktowych. Koordynowanie współprac - warunki, testy smaków, plan marketingowy.

    Co Ci oferujemy?

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
    • pracę stacjonarną lub hybrydową (mamy siedzibę w Wągrowcu)
    • duuużo lodów do testów + zniżka pracownicza jeśli Ci mało
    • budżet szkoleniowy

    Wynagrodzenie: 6100 zł brutto na UoP, po roku 7000 zł brutto, po 2 latach + premia menedżerska

    Czego oczekujemy?

    • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku o zbliżonych kompetencjach
    • znajomość narzędzi do Marketing Automation - SALESmanago lub podobne,
    • znajomość Google Analytics 4,
    • mile widziana podstawowa znajomość paneli reklamowych Meta Ads i Google Ads,
    • dobra znajomość Excela lub Google Sheets,
    • wiedza w zakresie zarządzania projektami oraz efektywnej współpracy i komunikacji w zespole

    Jak będzie wyglądała rekrutacja?

    • Wyślij nam swoje CV
    • selekcja
    • rozmowa rekrutacyjna online z wybranymi osobami
    • Witamy w zespole!
    1 578 - 1 811 USD