• Wszystkie ofertyWarszawaInneAnalityk/czka Finansowy/a ds. Dofinansowań UE
    Analityk/czka Finansowy/a ds. Dofinansowań UE
    Inne
    Wirtualna Polska Media

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    analiza
    ms excel
    Ms office
    Angielski
    finanse

    Opis stanowiska

    Cześć!

    Wirtualna Polska jest partnerem pierwszego wyboru, który dostarcza angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspiruje w codziennych decyzjach.

    Działamy w obszarach e-commerce, reklamy i mediów spójnie łącząc technologie. Codziennie pomagamy naszym użytkownikom w sprawach ważnych i nietypowych.

    Jeżeli lubisz, kiedy ciągle coś się dzieje i nie ma nudy to praca w naszym zespole jest dla Ciebie!

    Dołącz do Wirtualnej Polski na stanowisku Analityka/czki Finansowego/ej ds. Dofinansowań UE​​! 🚀

     Czym będziesz się zajmować?

    • Opracowywanie modeli finansowych, prognozy i analizy finansowej w kontekście projektów B+R, które mają być finansowane ze środków unijnych
    • Współpraca z ekspertami wewnętrznymi (analitykami finansowymi)
    • Nadzorowanie procesu rozliczania otrzymanych środków oraz zapewnienie zgodności z wymogami unijnymi;
    • Współpraca z partnerami projektu oraz Instytucjami Pośredniczącymi w zakresie rozliczeń finansowych;
    • Przygotowywanie dokumentacji na potrzeby kontroli zewnętrznych prowadzonych projektów.

    Chcemy, aby do naszego zespołu dołączyła osoba, która:

    • Wiedza z zakresu finansów, zarządzania projektami oraz funduszy unijnych
    • Doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji aplikacyjnych oraz w rozliczaniu projektów B+R;
    • Umiejętność tworzenia modeli finansowych, prognoz oraz analizy oparte na danych finansowych - doświadczenie w przygotowywaniu modeli finansowych w Excel (P&L, bilans, cash-flow);
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego;
    • Zdolności interpersonalne, w szczególności umiejętność nawiązywania kontaktów, komunikatywność;
    • Doskonała samoorganizacja pracy;
    • Praca hybrydowa z Warszawskiego biura.

    Mile widziane

    • Znajomość branży internetowej;
    • Wiedza z zakresu ustawy o rachunkowości, międzynarodowych standardów rachunkowości;
    • Umiejętność oceny projektów i możliwości inwestycyjnych (analiza NPV / IRR).

    Co zyskasz:

    • Atmosferę współpracy zespołowej opartą o wzajemny szacunek, zaufanie i wsparcie
    • Otwartość na Twoje inicjatywy i pomysły oraz przestrzeń na kreatywne rozwiązania
    • Możliwość rozwoju w ramach Holdingu
    • Dużą swobodę w działaniu bez nadmiaru procedur i biurokracji