Oferty
Rysownik
Media

Rysownik

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoD, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

kreatywność

Adobe Photoshop

elastyczność

dobra organizacja pracy

pomysłowość

praca w grupie

odpowiedzialność

multitasking

Opis stanowiska

Wojan Group to dynamicznie rozwijająca się firma zarządzająca jednym z najpopularniejszych sklepów online prowadzonym przez znanego YouTubera Wojana. Specjalizujemy się w tworzeniu unikalnych produktów dla dzieci, takich jak zabawki, odzież i akcesoria inspirowane postaciami z kanału YouTube Wojana. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na kreatywne i oryginalne materiały wizualne, tworzymy nowy Dział Redakcyjny, który będzie koncentrował się na tworzeniu kontentu dla dzieci. Poszukujemy utalentowanego Rysownika, który dołączy do naszego zespołu i pomoże nam kształtować wizualną stronę naszych publikacji dla najmłodszych czytelników.

Opis stanowiska:

Jako Rysownik w nowo powstałym Dziale Redakcyjnym skupiającym się na treściach dziecięcych, będziesz odgrywał kluczową rolę w tworzeniu ilustracji, grafik i komiksów skierowanych do dzieci. Będziesz współpracować z zespołem redakcyjnym, aby tworzyć wizualnie atrakcyjne i edukacyjne materiały, które będą przyciągać i angażować młodych odbiorców.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie ilustracji i grafik do artykułów, opowiadań, bajek oraz innych materiałów redakcyjnych dla dzieci.
  • Projektowanie i wykonywanie komiksów oraz infografik edukacyjnych i rozrywkowych.
  • Współpraca z zespołem redakcyjnym przy rozwijaniu i realizacji koncepcji wizualnych odpowiednich dla dzieci.
  • Dopasowywanie stylu graficznego do specyfiki poszczególnych publikacji dziecięcych.
  • Udział w spotkaniach kreatywnych i proponowanie nowych pomysłów graficznych dostosowanych do odbiorców dziecięcych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub portfolio prezentujące umiejętności w zakresie ilustracji, zwłaszcza zorientowanych na dzieci.
  • Doskonała znajomość programów graficznych, takich jak Adobe Photoshop, Illustrator lub innych narzędzi do rysowania cyfrowego.
  • Zdolność do pracy pod presją czasu i zarządzania wieloma projektami jednocześnie.
  • Kreatywność i umiejętność myślenia wizualnego, z naciskiem na potrzeby i zainteresowania dzieci.
  • Znajomość trendów w grafice i ilustracji dziecięcej.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.
  • Podstawowa znajomość procesu redakcyjnego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Możliwość bycia częścią nowo tworzonego zespołu redakcyjnego i wpływania na jego kształt.
  • Pracę w dynamicznym i kreatywnym środowisku.
  • Szansę na rozwój zawodowy i poszerzanie kompetencji.
  • Udział w interesujących i ambitnych projektach.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie.