• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaPMSpecjalista ds. Kreatywnych
    Specjalista ds. Kreatywnych
    new
    PM
    Wojan Group Spółka z o.o.

    1 345 - 1 423 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    excel
    kreatywność
    skuteczna komunikacja
    pomysłowość
    priorytetyzacja
    dobra organizacja pracy
    elastyczność
    e-commerce

    Opis stanowiska

    Wojan Group to dynamicznie rozwijająca się firma zarządzająca jednym z najpopularniejszych sklepów online prowadzonym przez znanego YouTubera Wojana. Specjalizujemy się w tworzeniu unikalnych produktów dla dzieci, takich jak zabawki, odzież i akcesoria inspirowane postaciami z kanału YouTube Wojana.

    Poszukujemy kreatywnej i zorganizowanej osoby do naszego zespołu jako Specjalista ds. Kreatywnych, która będzie zaangażowana w rozwój naszych produktów od koncepcji po finalną produkcję. Dołącz do nas i twórz innowacyjne i angażujące produkty dla dzieci w dynamicznym środowisku.

    Kluczowe obowiązki:

    • Projektowanie produktów: Opracowywanie kreatywnych koncepcji nowych produktów dla dzieci, w tym zabawek, odzieży i akcesoriów, we współpracy z zespołem projektowym.
    • Współpraca z producentami: Nadzorowanie procesu produkcji we współpracy z dostawcami i producentami, aby zapewnić zgodność z projektami i specyfikacjami.
    • Śledzenie trendów: Badanie i wdrażanie najnowszych trendów w branży dziecięcej, aby nasze produkty były zawsze na czasie i atrakcyjne dla młodych odbiorców.
    • Dokumentacja projektowa: Tworzenie i zarządzanie dokumentacją projektową oraz specyfikacjami technicznymi produktów.

    Wymagania:

    • Zmysł estetyczny i zrozumienie potrzeb oraz preferencji dzieci i rodziców.
    • Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.
    • Kreatywność, samodzielność oraz umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie.
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    Mile widziane:

    • Znajomość programów graficznych (Canva, Photoshop)
    • Projektowanie atrakcyjnych i angażujących materiałów wizualnych (grafiki promocyjne, plakaty, identyfikacja wizualna produktów) skierowanych do dzieci.
    • Znajomość języka angielskiego.
    • Doświadczenia na stanowisku kreatywnym w branży dziecięcej, e-commerce lub pokrewnej.
    • Doświadczenie w pracy z dostawcami i producentami, w tym nadzorowanie procesu produkcyjnego.

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie w wysokości 4000 zł netto miesięcznie.
    • Pracę nad unikalnymi i innowacyjnymi produktami dla dzieci w dynamicznej i inspirującej firmie.
    • Przyjazne i twórcze środowisko pracy wspierające rozwój zawodowy i osobisty.
    • Elastyczne godziny pracy.
    • Premie uznaniowe

    1 345 - 1 423 USD