• Oferty
  • Wszystkie ofertyŚwidnikInżynieriaInneKonstruktor
    Konstruktor
    Inżynieria
    WSK "PZL-Świdnik" S.A.

    Konstruktor

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Od 2010r. jesteśmy częścią międzynarodowego zespołu Leonardo – Grupy działającej w dziedzinach lotnictwa, kosmonautyki oraz obronności i bezpieczeństwa. Obecność na światowych rynkach wymaga od nas nie tylko najwyższego zaawansowania technologicznego, ale również budowania, a następnie utrzymywania, bliskich relacji z klientem poprzez cały cykl życia naszych produktów. Na kartach historii lotnictwa zapisaliśmy się jako jedyny producent śmigłowców polskiej konstrukcji, a nasza 70-letnia obecność w branży lotniczej zaowocowała wyprodukowaniem 7400 śmigłowców i dostarczeniem ich do klientów w ponad 40 krajach na całym świecie.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    CAD

    CATIA V5/NX

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Zadania:

    • Opracowywanie projektów koncepcyjnych w zakresie struktur lotniczych, układów sterowania oraz wyposażenia śmigłowców w CATIA V5,
    • Definiowanie wymagań technicznych dla projektowanych układów oraz struktur,
    • Nadzór nad wykonawstwem poszczególnych elementów we współpracy z działem technologicznym i produkcyjnym,
    • Opracowywanie dokumentacji technicznej (konstrukcyjnej, opisowo-eksploatacyjnej oraz dowodowej) w procesach certyfikacji na zgodność z przepisami.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, lotnictwo),
    • Umiejętności techniczne: znajomość środowiska CAD (preferowane: CATIA V5/NX),
    • MS Office, ogólna wiedza techniczna, myślenie analityczne,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
    • Kompetencje miękkie: przejmowanie własnej inicjatywy, umiejętność pracy zespołowej, orientacja na cel, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność,

    Mile widziane:

    • zainteresowania związane z branżą lotniczą.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu,
    • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
    • Opieka medyczna i pakiet socjalny