• Wszystkie ofertyŚwidnikInżynieriaProjektowaniePłatny program dla inżynierów
    Płatny program dla inżynierów
    new
    Inżynieria
    WSK "PZL-Świdnik" S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Ms office
    inżynieria
    Angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Zdobądź z nami pierwsze doświadczenie!

    Dla absolwentów oraz studentów ostatniego roku studiów technicznych (m.in. Mechatronika,

    Inżynieria Produkcji, Mechanika i Budowa Maszyn, Elektrotechnika, Edukacja Techniczno-Informatyczna, Matematyka, Fizyka) oferujemy płatny 2 miesięczny program doszkalający na terenie firmy PZL Świdnik. Program stanowi połączenie wiedzy merytorycznej z zajęciami praktycznymi od początku oferujemy wynagrodzenie. Ruszamy w październiku

    Czego się u nas nauczysz?

    • Praktycznego projektowania w CatiaV5,
    • Budowy śmigłowca,
    • Podstaw dokumentacji technicznej oraz rysunku technicznego,
    • Podstaw analiz aeromechnicznych i dynamicznych,
    • Charakterystyki materiałowej,
    • Branżowego języka angielskiego (z zakresu budowy śmigłowca).

    jeżeli:

    • Jesteś absolwentem lub studentem ostatniego roku studiów technicznych i poszukujesz pierwszego doświadczenia jako Inżynier (uczestnicy szkolenia otrzymują wynagrodzenie)
    • Posiadasz ogólną wiedzę techniczną
    • Posługujesz się komunikatywnym językiem angielskim.

    Po zakończeniu programu oferujemy zatrudnienie na stanowisku Młodszy Konstruktor