• Wszystkie ofertyŚwidnikInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeTechnolog
    Technolog
    new
    Inżynieria
    WSK "PZL-Świdnik" S.A.

    Technolog

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    CAD
    Rrysunek techniczny
    Angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Zadania: 

    • Opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji rysunkowej, projektowej i wymagań technicznych, związanych z bieżącymi procesami technologicznymi, 
    • Przygotowywanie kart technologicznych, Job Cards oraz instrukcji technicznych, 
    • Optymalizacja procesów i ich industrializacja, 
    • Współpraca z innymi działami w firmie (w środowisku lokalnym i międzynarodowym).

    Wymagania: 

    • Wykształcenie wyższe techniczne, 
    • Doświadczenie na analogicznym stanowisku, 
    • Umiejętności techniczne: znajomość rysunku technicznego, znajomość programu CAD (mile widziana obsługa CATIA, NX lub innego programu inżynierskiego), ogólna wiedza techniczna, umiejętność rozwiązywania problemów technicznych, 
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2, 
    • Kompetencje miękkie: sumienność, odpowiedzialność, dyscyplina, dobre umiejętności komunikacyjne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy w grupie.

    Oferujemy: 

    • Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu, 
    • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, 
    • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, 
    • Opieka medyczna i pakiet socjalny.