• Oferty
  • Wszystkie ofertyŚwidnikPMTechnolog
    Technolog
    new
    PM
    WSK "PZL-Świdnik" S.A.

    Technolog

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Od 2010r. jesteśmy częścią międzynarodowego zespołu Leonardo – Grupy działającej w dziedzinach lotnictwa, kosmonautyki oraz obronności i bezpieczeństwa. Obecność na światowych rynkach wymaga od nas nie tylko najwyższego zaawansowania technologicznego, ale również budowania, a następnie utrzymywania, bliskich relacji z klientem poprzez cały cykl życia naszych produktów. Na kartach historii lotnictwa zapisaliśmy się jako jedyny producent śmigłowców polskiej konstrukcji, a nasza 70-letnia obecność w branży lotniczej zaowocowała wyprodukowaniem 7400 śmigłowców i dostarczeniem ich do klientów w ponad 40 krajach na całym świecie.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    CAD

    rysunek techniczny

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Zadania: 

    • Opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji rysunkowej, projektowej i wymagań technicznych, związanych z bieżącymi procesami technologicznymi, 
    • Przygotowywanie kart technologicznych, Job Cards oraz instrukcji technicznych, 
    • Optymalizacja procesów i ich industrializacja, 
    • Współpraca z innymi działami w firmie (w środowisku lokalnym i międzynarodowym).

    Wymagania: 

    • Wykształcenie wyższe techniczne, 
    • Doświadczenie na analogicznym stanowisku, 
    • Umiejętności techniczne: znajomość rysunku technicznego, znajomość programu CAD (mile widziana obsługa CATIA, NX lub innego programu inżynierskiego), ogólna wiedza techniczna, umiejętność rozwiązywania problemów technicznych, 
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2, 
    • Kompetencje miękkie: sumienność, odpowiedzialność, dyscyplina, dobre umiejętności komunikacyjne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy w grupie.

    Oferujemy: 

    • Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu, 
    • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, 
    • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, 
    • Opieka medyczna i pakiet socjalny.