Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Lider/ka działu PPC
new
Marketing
WSKZ

WSKZ
Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Google Analytics
Google Ads
Facebook Ads
GA4
LinkedIn Ads
Opis stanowiska

Poszukiwany jest doświadczony profesjonalista na stanowisko Lidera/ki działu PPC. Osoba zajmująca to stanowisko będzie odpowiedzialna za kierowanie zespołem specjalistów ds. marketingu PPC, opracowywanie strategii kampanii, optymalizację działań oraz osiąganie kluczowych wskaźników efektywności.

Główne zadania:

  • Kierowanie zespołem specjalistów ds. marketingu PPC.
  • Tworzenie i wdrażanie strategii kampanii reklamowych.
  • Monitorowanie i analiza efektywności kampanii, wprowadzanie optymalizacji.
  • Bieżąca współpraca, monitorowanie i rozliczanie prac agencji
  • Raportowanie wyników i przygotowywanie analiz dla zarządu.
  • Współpraca z innymi działami w celu osiągnięcia celów marketingowych.

Wymagania:

  • Min 5-letnie doświadczenie w obszarze marketingu .
  • Znajomość narzędzi i platform PPC (Google Ads, Meta Ads, LinkedIn, Bing, Google Analytics 4).
  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem.
  • Doskonałe umiejętności analityczne i komunikacyjne.
  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku.

To oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • świetną atmosferę
  • dogodną lokalizację – centrum Wrocławia
  • dodatkowo po okresie próbnym: system kafeteryjny dopasowany do Twoich potrzeb