• Oferty
  • Wszystkie ofertyWrocławConsultingSpecjalista ds. dotacji
    Specjalista ds. dotacji
    Consulting
    WSKZ

    WSKZ

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    sumienność

    Microsoft Office Excel

    komunikatywność

    Mile widziane

    język ukraiński

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Twój zakres obowiązków:

    • pozyskiwanie finansowania dla osób, firm oraz szkół zainteresowanych studiami, szkoleniami i kursami
    • kontakt mailowy i telefoniczny z klientami tj. osobami bezrobotnymi, z Urzędnikami i Beneficjentami
    • przygotowywania wniosków, ofert i dokumentacji rozliczeniowej
    • wystawianie faktur oraz rozliczania szkoleń realizowanych z dofinansowania

    Nasze wymagania:

    • umiejętność pracy w zespole,
    • doświadczenie w pracy biurowej i z dokumentami,
    • doświadczenie w kontakcie z klientem,
    • odpowiedzialność oraz terminowość w realizacji zadań,
    • znajomość MS Office (Word, Excel),
    • dobra organizacja pracy i samodzielność,
    • bardzo dobra znajomość języka polskiego.

    Mile widziane:

    • znajomość języka ukraińskiego pozwalającą na swobodną komunikację w mowie i piśmie

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie
    • atrakcyjny system kafeteryjny Motivizer (dostęp do setek benefitów, od opieki medycznej, poprzez vouchery do allegro/pyszne.pl lub subskrypcje np. Legimi, EmpikGo),
    • możliwość podnoszenia wynagrodzenia co 12 miesięcy,
    • świetną atmosferę,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • dogodną lokalizację – centrum Wrocławia.