Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista PPC (Social Media)
new
Marketing
WSKZ

WSKZ
Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Facebook Ads
Google Tag Manager
Google Analytics
Mile widziane
tik-tok ads
Pinterest Ads
LinkedIn Ads
Opis stanowiska

Miejsce pracy: Wrocław, plac Powstańców Śląskich 1/201

Zadania:

  • prowadzenie kampanii nastawionych na konwersje
  • kontrola bieżących działań, optymalizacja i przygotowanie rekomendacji zmian na podstawie osiąganych wyników
  • analiza prowadzonych kampanii oraz raportowanie ich wyników
  • współtworzenie strategii marketingowej w zakresie Facebook Ads i innych Social Mediów
  • prowadzenie testów na kontach reklamowych
  • współpraca z innymi komórkami działu marketingu

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • masz minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii Facebook Ads o dużych budżetach
  • w codziennej pracy używasz takich narzędzi jak Facebook Ads, Google Tag Manager, Google Analytics 4
  • wiesz jak stworzyć podstawowe raporty w Looker studio (dawniej Google Data Studio) i potrafisz wyciągnąć z nich wnioski
  • tworzysz na kontach reklamowych strategie nastawione na konwersje lub sprzedaż
  • wyciągasz trafne wnioski na temat efektywności prowadzonych kampanii z dostępnych narzędzi
  • potrafisz myśleć analitycznie, jesteś zaangażowany, komunikatywny, lubisz testować nowe rozwiązania
  • prowadziłeś kampanie zarówno traffikowe, leadowe jak i e-commerce

Mile widziane:

  • znajomość kampanii DV360
  • znajomość Tik-Tok Ads, Pinterest Ads, Linkedin Ads

To oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • świetną atmosferę
  • dogodną lokalizację – centrum Wrocławia
  • dodatkowo po okresie próbnym: system kafeteryjny dopasowany do Twoich potrzeb