• Oferty
  • Wszystkie ofertySzczecinSEOSpecjalista SEO
    Specjalista SEO
    SEO
    Wybieramykolagen.pl / Pompy.app

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Senuto
    Ahrefs
    HTML
    SEO
    GSC
    Google Analytics

    Mile widziane

    Google Looker Studio
    ChatGPT
    ux

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Poszukujemy doświadczonego Specjalisty SEO, który wesprze rozwój dwóch projektów internetowych:

    1. Sklepu Wybieramykolagen.pl oferującego suplementy i kosmetyki - lidera wyszukiwarki Google w kategorii "kolagenowej", który ma ambicję na poszerzenie widoczności w branży suplementacyjnej;
    2. Porównywarki pomp ciepła Pompy.app - serwisu, który już we wrześniu zaoferuje unikatowe rozwiązanie pozwalające porównywać i dobierać pompy ciepła do nieruchomości (aktualny serwis internetowy jest tzw. zaślepką).

    Ze względu na nieszablonowość i innowacyjność obu projektów szukamy osoby kreatywnej, która SEO rozumie jako synergię działań SEO, SXO i CX, postrzega dostarczanie unikatowych wartości użytkownikom jako najważniejszych składowych sukcesu w wyszukiwarkach, wychodzi z inicjatywą i chce realnie wpływać na wyniki finansowe projektów.

    Miejsce pracy: Wrocław/zdalnie

    Wymagania:

    • minimum 4-letnie doświadczenie w SEO
    • doskonała znajomość narzędzi SEO takich jak Google Analytics 4, Google Search Console, Senuto, Ahrefs, itp.
    • doświadczenie w zakresie linkbuildingu, w tym działaniach outreach
    • znajomość HTML, CSS, JS
    • doświadczenie w przygotowywaniu audytów SEO i ich wdrażaniu
    • wiedza z zakresu technicznego SEO (Core Web Vitals, Crawl Budget itp)
    • analityczne myślenie i podejmowanie działań opartych na danych
    • doświadczenie w pracy z zespołami IT
    • doświadczenie w pracy z redakcją
    • mile widziane udokumentowane sukcesy przy projektach SEO
    • mile widziane doświadczenie w branży beauty, suplementacyjnej, HVAC

    Do Twoich obowiązków będzie należało:

    • Obserwacja trendów na rynku i badanie konkurencji
    • Optymalizacja stron wg wytycznych oraz ich wdrażanie
    • Planowanie i raportowanie działań
    • Współpraca z IT/grafikami/redakcją
    • Posługiwanie się narzędziami do zarządzania projektami: Trello/Jira
    • Rozwój procesów i narzędzi w dziale SEO
    • Budowanie i wprowadzanie strategii działań SEO
    • Poszukiwanie i implementacja nowych rozwiązań podnoszących widoczność stron
    • Analiza konkurencji
    • Linkbuilding - rozbudowywanie strategii linkbuildingu
    • Tworzenie oraz wdrażanie audytów SEO
    • Automatyzacja działań

    Oferujemy:

    Dowolną formę zatrudnienia, zgodnie z preferencjami,

    Elastyczny czas pracy,

    Pracę nad nieszablonowymi projektami internetowymi.