Oferty
Ekspert(ka) ds. Marketplace
Marketing

Poznań
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
YES Biżuteria S.A.

Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 250 miastach w Polsce oraz w Czechach i na Słowacji. Nasza sieć stale się powiększa, więc zapraszamy Cię, abyś wspólnie z nami tworzył niezapomnianą atmosferę w YES.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

Marketplace

rynki zagraniczne

Mile widziane

ChannelAdvisor

Baselinker

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby, która stanie się odpowiedzialna za rozwój w obrębie marketplace naszych dwóch marek biżuteryjnych YES i VERONA.

Z jednej strony chcielibyśmy, aby nowa osoba swobodnie poruszała się w danych, ale i potrafiła kreatywnie spojrzeć na naszą branżę.

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i zarządzanie wprowadzaniem marek YES i VERONA na nowe platformy marketplace — polskie i zagraniczne
  • dynamizacja i optymalizacja handlu na wybranych platformach marketplace
  • monitorowanie i analiza danych dotyczących ruchu i zachowań klientów
  • bieżąca identyfikacja trendów i implementacja wybranych
  • tworzenie raportów m.in. sprzedażowych i efektywnościowych — wyciąganie wniosków, rekomendacji i prognoz na ich podstawie
  • weryfikacja feedów produktowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • doświadczenie w procesie implementacji i utrzymania międzynarodowych marketplace
  • korzystanie z narzędzi analitycznych — umiejętność interpretacji danych sprzedażowych i marketingowych
  • umiejętność pracy na budżetach
  • kreatywność i innowacyjność, którą zainspirujesz innych
  • znajomość języka angielskiego min. B2/C1

  • znajomość procesów e-commerce
  • znajomość BaseLinker/ChannelAdvisor lub innych integratorów

To oferujemy

  • Onboarding szyty na miarę Twoich potrzeb
  • Bezpłatne lekcje angielskiego
  • Dofinansowanie szkoleń
  • Pakiet medyczny i pakiet sportowy za 2 zł
  • Ubezpieczenie grupowe na życie w korzystnej cenie
  • Dofinansowanie opłat przedszkolnych/żłobkowych
  • Spotkania integracyjne
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem