• Wszystkie ofertyKłobuckFinanseKontrolingController finansowy/ Kontroler finansowy
    Controller finansowy/ Kontroler finansowy
    new
    Finanse
    ZPS Jamar Szczepaniak sp.j.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    budżetowanie

    analizy

    scenariusze decyzyjne

    Microsoft Office Excel

    controlling

    Opis stanowiska

    Pracując z nami będziesz obejmował stanowisko, którego celem jest trzymanie pieczy nad kwestiami związanymi z finansami i biznesem.

    Poszukujemy osoby samodzielnej, posiadającej praktyczną, ugruntowaną znajomość controllingu i rachunkowości zarządczej. Ponadto takiej, która ma doskonały zmysł analityczny, myśli w kategoriach optymalizacji, lubi pracę w dynamicznym środowisku i dba o wysoki standard wykonywanej pracy.

    Pracując z nami do Twoich obowiązków będzie należało:

    • przeprowadzanie analiz finansowych,
    • projektowanie i budowa modeli scenariuszy decyzyjnych,
    • projektowanie i przygotowywanie raportów na potrzeby spółki,
    • sporządzanie prognoz wyników,
    • analizowanie wyników w celu identyfikacji trendów i rekomendowania działań korygujących,
    • budżetowanie,
    • analizowanie odchyleń od budżetu, ich przyczyn oraz przedstawiania rekomendacji w celu poprawy wyników,
    • monitorowanie kluczowych wskaźników efektywności (KPI),
    • współpraca z osobami zarządzającymi poszczególnymi obszarami biznesowymi, dając im wsparcie swoją wiedzą finansową, potrzebną do podejmowania kluczowych decyzji.

    Idealny kandydat to osoba, która:

    • ma minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w dużych, dynamicznych firmach produkcyjnych,
    • ma doświadczenie w tworzeniu narzędzi i budowie procesów controllingowych i finansowych,
    • posiada praktyczną wiedzę z zakresu ekonomii, rachunkowości zarządczej i controllingu,
    • ma rozwinięte umiejętności analitycznego i strategicznego myślenia,
    • biegle posługuje się Ms Excel,
    • ma doświadczenie w pracy z systemami wspomagającymi controlling,
    • sprawnie działa samodzielnie oraz w zespole,
    • w przystępny sposób potrafi wytłumaczyć i zaprezentować dane finansowe osobom na bardzo różnym poziomie zarządzania,
    • angażuje się w pracę, jest wnikliwa/y i zorientowana/y na cel,
    • lubi pracować w dynamicznym środowisku,
    • potrafi wyciągać wnioski z obrazu ogólnego i danych szczegółowych,
    • ma łatwość komunikowania się i potrafi budować pozytywne relacje.

    Oferujemy:

    • prace w systemie hybrydowym,
    • wdrożenie i szkolenie na stanowisku pracy,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie plus system premii,
    • jasne zasady i dobrą atmosferę pracy,
    • przygotowanie do pracy i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • pakiet benefitów: dofinansowanie do zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, bony świąteczne, zniżki na produkty firmowe,
    • imprezy okolicznościowe.