• Wszystkie ofertyParzymiechyFinanseKontrolingController finansowy/ Kontroler finansowy
    Controller finansowy/ Kontroler finansowy
    Finanse
    ZPS Jamar Szczepaniak sp.j.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    budżetowanie
    analizy
    scenariusze decyzyjne
    ms excel
    controlling

    Opis stanowiska

    Pracując z nami będziesz obejmował stanowisko, którego celem jest trzymanie pieczy nad kwestiami związanymi z finansami i biznesem.

    Poszukujemy osoby samodzielnej, posiadającej praktyczną, ugruntowaną znajomość controllingu i rachunkowości zarządczej. Ponadto takiej, która ma doskonały zmysł analityczny, myśli w kategoriach optymalizacji, lubi pracę w dynamicznym środowisku i dba o wysoki standard wykonywanej pracy.

    Pracując z nami do Twoich obowiązków będzie należało:

    • przeprowadzanie analiz finansowych,
    • projektowanie i budowa modeli scenariuszy decyzyjnych,
    • projektowanie i przygotowywanie raportów na potrzeby spółki,
    • sporządzanie prognoz wyników,
    • analizowanie wyników w celu identyfikacji trendów i rekomendowania działań korygujących,
    • budżetowanie,
    • analizowanie odchyleń od budżetu, ich przyczyn oraz przedstawiania rekomendacji w celu poprawy wyników,
    • monitorowanie kluczowych wskaźników efektywności (KPI),
    • współpraca z osobami zarządzającymi poszczególnymi obszarami biznesowymi, dając im wsparcie swoją wiedzą finansową, potrzebną do podejmowania kluczowych decyzji.

    Idealny kandydat to osoba, która:

    • ma minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w dużych, dynamicznych firmach produkcyjnych,
    • ma doświadczenie w tworzeniu narzędzi i budowie procesów controllingowych i finansowych,
    • posiada praktyczną wiedzę z zakresu ekonomii, rachunkowości zarządczej i controllingu,
    • ma rozwinięte umiejętności analitycznego i strategicznego myślenia,
    • biegle posługuje się Ms Excel,
    • ma doświadczenie w pracy z systemami wspomagającymi controlling,
    • sprawnie działa samodzielnie oraz w zespole,
    • w przystępny sposób potrafi wytłumaczyć i zaprezentować dane finansowe osobom na bardzo różnym poziomie zarządzania,
    • angażuje się w pracę, jest wnikliwa/y i zorientowana/y na cel,
    • lubi pracować w dynamicznym środowisku,
    • potrafi wyciągać wnioski z obrazu ogólnego i danych szczegółowych,
    • ma łatwość komunikowania się i potrafi budować pozytywne relacje.

    Oferujemy:

    • prace w systemie hybrydowym,
    • wdrożenie i szkolenie na stanowisku pracy,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie plus system premii,
    • jasne zasady i dobrą atmosferę pracy,
    • przygotowanie do pracy i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • pakiet benefitów: dofinansowanie do zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, bony świąteczne, zniżki na produkty firmowe,
    • imprezy okolicznościowe.