return to list

🤓 Specjalista ds. marketingu B2B

8 000 - 10 000 PLN netto

🌍 All Good S.A. | Słomińskiego 15, Warszawa

🖥 http://coffeedesk.biz/o-nas/

#sales, #marketing, #B2B

Coffeedesk to lider branży kawowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasz napędzany kofeiną omnichannel obejmuje sklep internetowy - dwie platformy online skierowane do klientów indywidualnych i biznesowych, a także rozwijającą się, butikową sieć kawiarni. Financial Times umieścił nas na liście najszybciej rozwijających się firm w Europie (FT 1000).Nasz zespół tworzy 170 kawowych zapaleńców w trzech biurach – w Kołobrzegu, Szczecinie i Warszawie.
 
Dostarczamy ludziom kawę jakości speciality w sposób, który przekracza ich oczekiwania. Wierzymy w supreme service - obsługę klienta na najwyższym poziomie. Dbamy również o relacje biznesowe - dzięki otwartości, szczerości i wspólnym wartościom staliśmy się wyłącznym dystrybutorem najbardziej rozpoznawalnych kawowych  marek na świecie, takich jak Bialetti, Hario, Aeropress, Baratza czy Loveramics. W Coffeedesk lubimy ludzi. Każdy klient, partner i współpracownik jest dla nas wyjątkowy i robimy wszystko, co w naszej mocy, by tak właśnie się czuł. 

SPECJALISTA DS. MARKETINGU B2B
Miejsce pracy: Warszawa

Kogo poszukujemy?

Łączysz analityczny umysł z kreatywną duszą? Masz nieskończenie wiele pomysłów na pozyskiwanie leadów i nie wyobrażasz sobie dnia bez dzbanka kawy? Przeczytaj zatem ogłoszenie do końca, bo spełniasz już trzy kluczowe warunki, aby zostać naszym Specjalistą od Marketingu B2B. Poszukujemy kogoś, kto stworzy, wdroży i zrealizuje kompleksową strategię marketingową dla obszaru B2B - by efektywnie wzmacniać naszą pozycję w branży kawowej. 

Czym będziesz się zajmował:


Ważne są dla nas:


Co oferujemy: