• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BSprzedawca / Digital Sales Ninja
    Sprzedawca / Digital Sales Ninja
    Sprzedaż
    CONTENT MEDIA SP. Z O.O.

    Warszawa
    1 815 - 4 668 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    digital marketing

    marketing

    B2B

    e-commerce

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Szukamy Sprzedawców do Agencji Reklamowej! Dołącz do nas i sprzedawaj usługi, które naprawdę działają!

    Hej! 👋 Lubisz rozmawiać z ludźmi? Masz dryg do sprzedaży i potrafisz przekonać, że bez social mediów i Google Ads ani rusz? Idealnie! Bo właśnie Ciebie szukamy!

    Kim jesteśmy?

    Jesteśmy agencją marketingową, która specjalizuje się w Ecommerce i B2B.

     Pomagamy firmom rozwijać skrzydła online, a teraz potrzebujemy Ciebie - super sprzedawcy, który pomoże nam dotrzeć do nowych klientów.

    Co będziesz robić?

    • Pozyskiwać nowych klientów (to Ty masz tę moc, by pokazać im, jak bardzo potrzebują naszych usług!).
    • Budować relacje z klientami - na luzie, ale profesjonalnie.
    • Sprzedawać nasze usługi SM i Google Ads  - w formie abonamentu.
    • Dbaj o to, by klienci zostali z nami na dłużej (bo kto by nie chciał korzystać z czegoś, co działa?)

    Co oferujemy?

    • Podstawowe wynagrodzenie – żebyś mógł spać spokojnie.
    • Jednorazowe prowizje za pozyskanie klienta – bo za ciężką pracę należą się konkretne nagrody!
    • Stałe prowizje miesięczne dopóki klient z nami zostaje – zarabiaj więcej, im dłużej klient z nami jest.
    • Premie – dodatkowa kasa za świetne wyniki!
    • Pracę w zgranym zespole, który zawsze wesprze.
    • Elastyczne godziny pracy – ważne, żeby wyniki były, reszta jest do dogadania.
    • Możliwość pracy zdalnej – tak, nie musisz wychodzić z domu, by sprzedawać!

    Czego oczekujemy?

    • Umiejętności rozmowy i przekonywania – bez tego ani rusz!
    • Doświadczenia w digital marketingu-warunek konieczny!
    • Doświadczenie w sprzedaży? Super, ale jeśli masz zapał i chcesz się uczyć, to też jesteśmy na tak.
    • Chęci do działania i pozytywnej energii – to nasza wizytówka.

    Dlaczego warto?

    • Masz realny wpływ na swoje wynagrodzenie – im więcej sprzedasz, tym więcej zarobisz (i to nie jest żaden frazes!).
    • Sprzedajesz usługi, które są absolutnym must-have dla firm – social media i Google Ads to teraźniejszość i przyszłość marketingu!
    • Praca z nami to luz, świetna atmosfera i ciągłe możliwości rozwoju.

    Brzmi dobrze? Wyślij swoje CV na [adres email] i zacznij zarabiać na swojej charyzmie! 🚀

    1 815 - 4 668 USD

    B2B