return to list

🤓 B2B Marketing Manager

7 000 - 9 000 PLN netto

🌍 Conversion Sp. z o.o. | Rzymowskiego 31, Warszawa

🖥 https://www.conversion.pl

#B2B, #MarketingManager, #dymimy

Posiadasz minimum 3 lata doświadczenia w marketingu B2B? W digital marketingu, contencie i social media czujesz się jak ryba w wodzie? Chcesz mieć sporo swobody, zarządzać własnym budżetem promocyjnym, koordynować prace asystenta i agencji? Chcesz pracować w firmie, która operuje na polskim i zagranicznych rynkach?
 
Jeśli tak, to mamy coś dla Ciebie. Szukamy osoby na stanowisko:
 

B2B Marketing Manager

 
Jesteśmy startupem — pierwszą w Polsce firmą zajmującą się analityką internetową i optymalizacją konwersji. Obecnie koncentrujemy się na naszym innowacyjnym produkcie — Growcode (www.growcode.com) — pierwszym na rynku sposobie na optymalizację konwersji e-commerce, który gwarantuje wzrost przychodów bez angażowania IT. 
 
Dynamicznie rozwijamy sprzedaż tak na polskim, jak i zagranicznych rynkach (mamy już Klientów ze Szwecji, Dubaju, Niemiec, UK, USA i Holandii) i czujemy, że nadszedł czas, aby do naszego zespołu dołączyła osoba na stanowisko B2B Marketing Manager, która pomoże nam wrzucić wyższy bieg.
 
Gdy dołączysz do naszego teamu, przejmiesz planowanie i koordynowanie prac w zakresie promocji, która jest nakierowana na pozyskiwanie leadów. 
 
Istotne jest, że nie chodzi o stworzenie wszystkiego od zera — w tym momencie prowadzimy wysokiej jakości blogi na domenach conversion.pl i growcode.com. Mamy poustawiane procesy tworzenia świetnego contentu. Prowadzimy spójną narrację w social media. Regularnie wysyłamy newslettery. Prowadzimy kampanie w AdWords i na Facebooku oraz mamy stworzone otoczenie agencji oraz copywriterów.
 
Uważamy jednak, że wszystko można zrobić lepiej, bardziej intensywnie i dowieźć jeszcze lepsze efekty.
 
Jednymi słowy poszukujemy osoby, która przesunie te działania na jeszcze wyższy poziom i wykorzysta swoje doświadczenie, by kilkukrotnie zwiększyć liczbę pozyskiwanych przez nas leadów (które już w tym momencie spływają w przewidywalnym tempie).
 
Gdy do nas dołączysz, będziesz odpowiedzialny za swój budżet (całkiem spory), dzięki czemu zyskasz dużą swobodę. W codziennej pracy będzie Cię wspierał asystent i szereg partnerów z którymi pracujemy (od SEO, content markeitngu, kampanii płatnych, rozwoju witryny itd.). Nie jest to więc zdecydowanie samodzielne stanowisko w którym musisz zrobić wszystko swoimi rękoma — to stanowisko na którym musisz wykazać się sporymi umiejętnościami planowania i koordynacji działań.
                                                      
Dzięki bezpośredniemu raportowaniu do co-foundera, który do tej pory rozkręcał naszą promocję, a teraz ma się skupić na produkcie, zapewnisz sobie szybką decyzyjność i dużą elastyczność.  
                                           
Do naszego teamu poszukujemy osoby o świetnej znajomości angielskiego (bo jak inaczej koordynować komunikację marketingową skierowaną na zagranicę czy kontaktować się z zagranicznymi partnerami?), potrafiącą pracować pod presją czasu, świetnie zorganizowaną i potrafiącą delegować zadania.
 
Jeśli czujesz, że dasz radę i właśnie tego brakowało Ci w Twojej poprzedniej pracy — nie czekaj, tylko aplikuj już dziś.
 

Jak będzie wyglądała praca na tym stanowisku?


W skrócie Twój zakres obowiązków będzie wyglądał następująco:
 
Na pewno zastanawiasz się z jakimi firmami współpracujemy. Jest ich trochę. Do tej pory realizowaliśmy projekty dla takich firm jak: LPP (Reserved, Cropp, Mohito), 4F, Inter Marche, Tylko, Triverna, Wittchen, Conrad, Lancerto, Limango, Answear.com, Black Red White, Prosto, Publio, Showroom, Praktiker, Legia Warszawa czy Sizeer.
 
Gdy dołączysz do naszego zespołu zagwarantujesz sobie świetną atmosferę w pracy, bardzo dużą samodzielność, rewelacyjnych współpracowników i możliwości szybkiego rozwoju. 
 

Co musisz umieć?

 
Na stanowisko B2B Marketing Manager szukamy osoby z minimum 3 letnim doświadczeniem w nowoczesnym marketingu B2B
 
Poszukujemy osoby, która ma odpowiednie doświadczenie i drive na marketing. 
 
Na pewno poszukujemy osoby, która posiada:
 
Nie pogniewamy się, jeżeli dodatkowo posiadasz:
 
Jaką osobą musisz być?
Poszukujemy kogoś, kto czuje się naturalnie w świecie e-marketingu, chce wdrażać swoje pomysły, planować i dowozić, nie boi się odpowiedzialności i chce mieć dużą niezależność w swoich codziennych działaniach.
 
Co oferujemy?

Dlaczego pokochasz pracę w Conversion, gdy już do nas dołączysz?

 
Masz duże znaczenie
Jesteśmy startupem, więc każdy z nas jest ważny i każdy z nas ma realny wpływ na rozwój Conversion. To gwarancja, że każdy dzień będzie dla Ciebie pełen satysfakcji.
 
Twój własny komputer Apple
Chcemy żeby praca u nas była dla Ciebie przyjemnością. Właśnie dlatego zapewnimy Ci najlepsze na rynku narzędzia pracy.
 
Pracujesz w startupowej atmosferze
Nasze biuro to coś więcej niż tylko miejsce pracy. Nie musisz spędzać całego dnia przy swoim biurku – jeżeli masz ochotę możesz rozłożyć się na pufie, przegryźć firmowe owoce, przedyskutować nurtujące Cię problemy podczas piątkowego lunchu albo dokopać komuś w FIFĘ czy SingStara :) 
 
Słuchasz Spotify Premium
Chyba każdy lubi muzykę, a nie ma nic lepszego niż ulubione kawałki w wysokiej jakości, które uprzyjemniają godziny spędzone w pracy. Dlatego otrzymasz dostęp do Spotify Premium i będziesz mógł słuchać i pobierać swoją ulubioną muzykę na komputer i urządzenia przenośne. Oczywiście nie tylko w pracy :)

Nie czekaj, tylko aplikuj już teraz — wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres: dolaczdo@conversion.pl