return to list

🤓 Program Manager

6 000 - 10 000 PLN brutto

🌍 CyberStudio | ul. Chmielna 73 / Varso Place, Warszawa

🖥 https://www.cyberstudio.systems

#IT, #Partnerships, #PartnerManager

Poszukujemy dobrze zorganizowanej, komunikatywnej osoby, menedżera/-ki, który/a obejmie stery nad nawiązywaniem i utrzymaniem strategicznych partnerstw komercjalizacyjnych w dynamicznie rozwijającym się startupie cybersecurity. To dzięki Tobie rynek dowie się o naszym produkcie!

Kogo szukamy?

Posiadasz zdolności przywódcze, jesteś dobrze zorganizowaną osobą, która dobrze czuje zarówno ducha “project managementu”, jak i sprzedaży?

Chcesz mieć realny wpływ na strategię sprzedaży produktu, za który będziesz odpowiedzialny/-a?

Jesteś charyzmatyczną otwartą i komunikatywną osobą? Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne?

Interesujesz się technologiami i chciałbyś/-aś poznać tajniki pracy w wiodącym startupie z branży cybersecurity?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś/-aś twierdząco, to znaczy, że czekamy właśnie na Ciebie!

Kim jesteśmy?

CyberStudio powstało z myślą o ochronie firm przed cyberzagrożeniami. Dostarczamy rozwiązania szyte na miarę.

Aktywnie skalujemy swój biznes, budując sieć zaufanych klientów. Poszukujemy osoby, która dołączy do nas w roli Program Managera.

Jesteśmy jednym z najlepszych startupów z branży cybersecurity w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zostaliśmy laureatami prestiżowego konkursu MIT Enterprise Forum CEE organizowanego przez MIT - najlepszą uczelnię techniczną na świecie.

Nasza lokalizacja

Nasze najlepsze pomysły rodzą się w głowach naszego zespołu, bez znaczenia kiedy i gdzie. Możesz pracować z domu lub swojej ulubionej kawiarni. Zapraszamy Cię również do naszego biura w samym sercu Warszawy w prestiżowym wieżowcu Varso Tower.

Twoje zadania

Chcielibyśmy powierzyć Ci odpowiedzialność za:

Wymagania

W realizacji zadań pomoże Ci z pewnością:

Mile widziane będzie również zainteresowanie branżą cyberbezpieczeństwa oraz sektorem nowych technologii, a także doświadczenie w pracy w szybko rosnącej firmie. Cenimy sobie Twoją dyspozycyjność i gotowość do odbycia podróży służbowych.

Co zyskujesz?

Podstawą rozliczenia są Twoje wyniki, a nie przepracowane godziny. Oferujemy stałe miesięczne wynagrodzenie oraz premię za dodatkowe wyniki.

Podsumowanie

Zainteresowany? Zainteresowana? Świetnie! Chcielibyśmy zaprosić Ciebie do wypełnienia krótkiego formularza rekrutacyjnego. Z chęcią odpowiemy na wszelkie Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu przez formularz aplikacyjny.