• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaInneMid PHP developer
    Mid PHP developer
    new
    Inne
    Elocity

    Elocity

    Warszawa
    3 890 - 4 409 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    PHP

    Symfony

    MySQL

    MangoDB

    Redis

    GIT

    język angielski

    Mile widziane

    GoogleCloud

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Stanowisko - Mid PHP developer Elocity

    Miejsce pracy: Warszawa

    Pełny etat

    Praca hybrydowa

    Elocity jest dynamicznie rozwijającą się firmą, oferującą unikalną platformę do zarządzania stacjami ładowania aut elektrycznych, nowoczesne stacje ładowania oraz pełen serwis instalacji i obsługi stacji w chmurze.

    Wierzymy, że najlepsze narzędzia powstają dzięki zaangażowaniu całego zespołu, zetknięcia się różnych punktów widzenia, pasji i dialogowi. Masz pomysł? Zrealizujmy go razem.

    🚙 Zakres obowiązków

    ·        implementacja nowych funkcjonalności systemu oraz integracja z usługami zewnętrznymi

    ·        czynny wkład w projektowanie/doskonalenie architektury systemu

    ·        weryfikacja, przeprowadzanie analizy problemów i proponowanie rozwiązania dla określonych scenariuszy biznesowych

    ·        praca z PHP, Symfony, MySQL, MongoDB, Redis, usługami GoogleCloudPlatform

    ·        współpraca z techLead'em, PMem i biznesem

    ·        wsparcie w tworzeniu dokumentacji technicznej

    ·        czynny udział w spotkaniach dotyczących koncepcji technicznej systemu

    ·        codereview

    🚙 Wymagania

    ·        3 letnie doświadczenie w programowaniu w PHP

    ·        doskonała znajomość PHP oraz frameworka Symfony

    ·        dobra znajomość programowania obiektowego i wzorców projektowych

    ·        umiejętność pracy z bazami danych MySQL, MongoDB, Redis

    ·        znajomość i umiejętność pracy z GIT, znajomość Git Flow, GitLab, GitLab-CI

    ·        znajomość mechanizmów kolejkowania, zagadnień websocket'owych, logowania, sposóbów optymalizacji

    ·        troubleshooting oraz umiejętność rozwiązywania problemów

    ·        analityczne myślenie i umiejętności komunikacyjne

    ·        znajomość Docker,

    🚙 Mile widziane

    ·        doświadczenie w pracy z rozwiązaniami cloudowymi, w szczególności z GoogleCloudPlatform

    ·        znajomość GO

    ·        znajomość Kubernetes

    ·        znajomość zagadnienia mikroserwisów, DDD i CQRS

    ·        znajomości Angular 2+

    3 890 - 4 409 USD

    B2B