return to list

🤓 Junior Event Manager

3 000 - 5 500 PLN netto

🌍 Fabryka Wydarzeń | Ostrowskiego 30, Wrocław

🖥 http://www.fabrykawydarzen.com

#kreacja, #event, #manager

JUNIOR EVENT MANAGER poszukiwany!

W 90% eventy odbywają się w weekendy, a w tygodniu pracujemy nad pozyskiwaniem i rozwojem nowych projektów. To wcale nie oznacza, że nie odpoczywamy. Wręcz przeciwnie! Na wszystko jest czas.

Jeśli zgadzasz się z nami i chcesz kreować eventy – sprawdź ofertę i aplikuj do agencji Fabryka Wydarzeń.
Jesteśmy na etapie rozwoju firmy, dlatego masz szansę tworzyć wspólnie z nami ciekawy projekt z przyszłością.

Co robimy?

Jesteśmy agencją 360°, która specjalizuje się w kompleksowej organizacji eventów na południu Polski. Odpowiadamy za pełną kreację, komunikację oraz zarządzanie projektami metodą organizacji opartej na wiedzy – pracując z klientem, a jednocześnie rozwijając ich doświadczenia związane z event managementem.

Celem strategicznym firmy dla każdej współpracy jest dostarczenie klientowi efektywności biznesowej, zgodnie z agencyjnym brand claimem – doświadczenia, emocje, przyszłość!

Jesteśmy jedyną agencją na Dolnym Śląsku należącą do Stowarzyszenia Branży Eventowej - największej organizacji branżowej zrzeszającej agencje eventowe, dostawców oraz lokalizacje.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

WYMAGANIA WZGLĘDEM KANDYDATA:

OFERUJEMY:

Wysyłając CV, dołącz również przykładowe portfolio projektów eventowych, przy których miałaś/eś organizację pracować i napisz 2-3 zdania dlaczego chcesz rozwijać się zawodowo w branży eventowej!

Do zobaczenia na evencie :)