• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseInneManager Operacyjny (FinTech)
    Manager Operacyjny (FinTech)
    new
    Finanse
    FINUNION Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    data analyst

    manager

    FinTech

    finanse

    zarządzanie

    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jesteśmy Fin Union, specjalizujemy się w kompleksowych usługach z zakresu wymiany walut. Nasza pasja i zaangażowanie sprawiają, że nie tylko oferujemy konkurencyjne kursy, ale także zapewniamy profesjonalną obsługę opartą na zaufaniu i pełnym zrozumieniu potrzeb naszych Klientów.

    Obecnie poszukujemy Kandydata/tki na stanowisko Managera Operacyjnego w branży FinTech (Operations Manager - FinTech).

    Osoba ta obejmować będzie kluczową pozycję w polskim oddziale FinUnion (nowe stanowisko), gwarantujemy rozwój wraz z biznesem, wyzwania zawodowe i możliwość budowania procesów od podstaw.

    Praca bezpośrednio z Właścicielem i Założycielem FinUnion oraz z Zespołem, który odnosi sukcesy w rozwoju biznesu przez ponad 5 lat.

    Nasze Wymagania:

    • wyższe wykształcenie w obszarze finansów/zarządzania,
    • głębokie zrozumienie zasad, ról i procesów pracy w sektorze usług finansowych,
    • doświadczenie w pracy w sektorze finansowym (instytucje finansowe, stowarzyszenia usług finansowych, Narodowy Bank Polski) - minimum 3 lata,
    • doświadczenie w pracy na stanowisku managerskim - minimum 2 lata,
    • zrozumienie zasad współpracy i wymagań Narodowego Banku Polskiego wobec firm finansowych,
    • umiejętność znajdowania i szybkiego oraz skutecznego wdrażania rozwiązań,
    • myślenie analityczne i gotowość do rozwoju,
    • otwartość na wyzwania i pracę zespołową.

    Obowiązki:

    • aktywny udział w tworzeniu i wdrażaniu strategicznego planu rozwoju firmy finansowej (FinTech),
    • poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań dla efektywnej pracy w obszarze obsługi kasowej, przelewów, płatności, pracy z kryptowalutami i innymi,
    • ilościowy i jakościowy rozwój istniejącej sieci oraz budowa systemowej pracy firmy w obszarze świadczenia usług finansowych,
    • rozwój infrastruktury (sieci oddziałów fizycznych) oraz poszerzanie zakresu usług świadczonych przez firmę klientom,
    • optymalizacja bieżących procesów firmy,
    • poprawa szybkości i jakości świadczenia usług.

    Dodatkowym atutem będzie:

    • znajomość języka angielskiego (poziom umożliwiający swobodną komunikację),
    • umiejętności pracy z oprogramowaniem finansowym,
    • doświadczenie w organizacji i zarządzaniu zespołami pracującymi zdalnie.

    Oferujemy:

    • 🌐 Pracę w trybie hybrydowym 2/3 lub 3/2 (nasze biuro znajduje się na warszawskiej Woli),
    • ⏰ Elastyczny grafik pracy,
    • 📝 Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B,
    • 🚀 Wyzwania i rozwój zawodowy w start-up’ie z branży FinTech.