• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingPerformance Marketing Specialist | STAŻ
    Performance Marketing Specialist | STAŻ
    Marketing
    FIRSTLY

    FIRSTLY

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoD
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Opis stanowiska

    DO ZESPOŁU FIRSTLY POSZUKUJEMY MŁODEJ, AMBITNEJ I CHĘTNEJ DO NAUKI OSOBY NA STANOWISKO STAŻYSTY / STAŻYSTKI.

    Z NAMI POSTAWISZ PIERWSZE KROKI W DIGITAL MARKETINGU !

    Idealna osoba na stanowisko:

    • nie musi mieć doświadczenia, ale musi mieć chęci do pracy,
    • charakteryzuje się dokładnością, analitycznym myśleniem, precyzją i umiejętnością koncentracji,
    • powinna umieć, a przede wszystkich powinna chcieć pracować w zespole,
    • nie boi się działać pod presją.

    Do Twoich przyszłych zadań należeć będą:

    • tworzenie ofert i media planów,
    • wsparcie działu handlowego,
    • analiza przeprowadzonych działań i ich optymalizacja,
    • raportowanie działań przy wykorzystaniu Google Analytics, Microsoft Excel i innych narzędzi,
    • współpraca z klientami,
    • śledzenie trendów w digital marketingu

    Oferujemy:

    • płatny 2-miesięczny staż, który z dużym prawdopodobieństwem może się zakończyć dłuższą współpracą [a przynajmniej na to mocno liczymy :-) ],
    • współpraca i wsparcie doświadczonego specjalisty,
    • ciekawe projekty, przy których na pewno nie będziesz się nudził,
    • niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon, skrzynkę mailową, bardzo ładny notes firmowy i duże ilości kawy

    FIRSTLY to agencja marketingowa, zajmująca się działaniami z zakresu digital i performance marketing. W naszej ofercie znajdziecie m.in. kampanie display, mailingi oraz kampanie mobile video. Za nami ponad 2500 zrealizowanych kampanii  i prawie 5 milionów „dostarczonych” klików, przed nami kolejne działania z największymi brandami w Polsce.

    Więcej o naszej firmie znajdziesz tutaj: https://firstly.pl/