return to list

🤓 Digital Marketing Specialist

Undisclosed salary

🌍 Fitatu Sp. z o.o. | Wyspiańskiego, Poznań

🖥 https://www.fitatu.com/

#digitalmarketing, #marketing

Firma Fitatu sp. z o.o., właściciel m.in. serwisu Vitalia.pl i aplikacji Fitatu oraz Vitalia Holia, działa na polskim rynku już od 16 lat. Zawsze spragnieni innowacji jesteśmy stale obecni wszędzie tam, gdzie wytyczane są nowe ścieżki w branży usług dietetycznych, zwłaszcza dietetyki online. Dzięki temu z naszego know-how korzystają najbardziej znane postaci ze świata zdrowego stylu życia i fitnessu, w tym trenerzy Ewa Chodakowska i Qczaj, a także największe polskie portale internetowe.

Naszym klientom zalecamy, by zawsze byli aktywni i sami też stale idziemy do przodu. Dlatego obecnie w związku z rozwojem usługi Vitalia Holia, poszukujemy najlepszego kandydata lub najlepszej kandydatki na stanowisko:

Digital Marketing Specialist

Twój zakres obowiązków:

Nasze wymagania:

To oferujemy:

Czy po przeczytaniu tego ogłoszenia czujesz, że masz apetyt na więcej? Nie możemy się doczekać poznania Ciebie! Jeśli to Ty okażesz się osobą, której szukamy, to gwarantujemy, że niczego Ci u nas nie zabraknie i poznasz, co to znaczy, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Koniecznie wyślij nam swoje CV i nie zapomnij o dopisaniu poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Spółki FITATU Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, adres: ul. Stanisława Wyspiańskiego 10/4, 60-749 Poznań (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.