return to list

🤓 e-Commerce Manager

Undisclosed salary

🌍 FM WORLD | ul.Żmigrodzka 247, Wrocław

🖥 http://www.pl.fmworld.com

#german, #manager, #ecommerce

                                                          FM WORLD
 
FM WORLD jest międzynarodową i dynamicznie rozwijającą się firmą z branży FMCG działającą w sektorze marketingu sieciowego. Perfumy, kosmetyki, chemia gospodarcza oraz kawy i herbaty są dziś dostępne nie tylko w Polsce, ale również w ponad 40 krajach na całym świecie. Firma ma na swoim koncie wiele wyróżnień, przyznawanych przez środowisko biznesowe, m.in.: Diament Forbesa, Gazela Biznesu, Certyfikat PNSA. Doceniana jest również wysoka jakość produktów, czego dowodem są nagrody przyznawane przez konsumentów, m.in.: Qltowy Kosmetyk, Superprodukt „Świata Kobiety”.  W związku z intensywnym rozwojem FM WORLD poszukuje kandydata na stanowisko:
  
                                                  e-Commerce Specialist
 
Opis stanowiska:
  

Wymagania:


Oferujemy:
 
 
 
TWÓJ PARTNER DO KONTAKTU:

FM GROUP WORLD Artur Trawiński sp. z o.o. Sp.k| Żmigrodzka 247 | 51-129 Wrocław| Polska

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do „FM GROUP WORLD Artur Trawiński sp. z o.o.” sp.k. (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez „FM GROUP WORLD Artur Trawiński sp. z o.o.” sp.k. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

Jednocześnie realizując obowiązek informacyjny, o którym mowa w art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO, informujemy : https://cdn.fmgroup.pl/download/HR/hr_inf_rodo.pdf