return to list

馃 Call Center Manager

Undisclosed salary

馃實 Focus Telecom Polska | Ostrobramska 101a, Warszawa

馃枼 https://focustelecom.pl/

#b2b, #callcenter, #saas

Jeste艣my liderem oprogramowania Unified Communication & Customer Experience w Polsce. Jako pierwsi stworzyli艣my zaawansowan膮 platform臋 SaaS do kompleksowego zarz膮dzania wielokana艂ow膮 komunikacj膮 oraz zg艂oszeniami klient贸w.
Nasze innowacyjne rozwi膮zania i ekspercka wiedza od 2008 roku pozwalaj膮 naszym Klientom osi膮gn膮膰 ponadprzeci臋tne wyniki biznesowe.

Wielokrotnie zdobywali艣my nagrody i wyr贸偶nienia w rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe. Wi臋cej informacji o nas znajdziesz na www.focustelecom.pl
Obecnie poszukujemy Managera Call Center!

W ramach oferowanego stanowiska zadbasz aby Tw贸j zesp贸艂 regularnie przekazywa艂 do zespo艂u handlowego potencjalnych Klient贸w biznesowych zainteresowanych produktami firmy. Tw贸j zesp贸艂 b臋dzie pracowa艂 zar贸wno na hot leadach jak r贸wnie偶 prowadzi艂 prospecting za pomoc膮 cold callingu.