return to list

🤓 Designer w Hypnotype™

Undisclosed salary

🌍 Hypnotype™ | Wiśniowa, 59/1, Warszawa

🖥 http://hypnotype.com

#graphicdesigner, #ux, #agency

Designer w Hypnotype™ Brand Intelligence Group. 

Jesteśmy agencją strategiczno – kreatywną. Tworzymy unikalne doświadczenia, które pozwalają na precyzyjną i efektywną komunikację marki z jej Klientami. Wierzymy, że prostota działa a „mniej naprawdę znaczy więcej”. Pracujemy z Klientami, którzy cenią sobie kreatywne, praktyczne i funkcjonalne rozwiązania. Projektujemy, wizualizujemy i definiujemy marki w sposób, pozwalający wyróżnić się na tle konkurencji i całego rynku. Słuchamy bardzo uważnie, próbując zdefiniować problem i znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Klienta i Użytkowników korzystających z jego produktów lub usług.
„Good design goes to heaven, bad design goes everywhere”. 


Twoja rola:

Hypnotype™ poszukuje Designera, który wesprze nasz team głównie w tworzeniu koncepcji kreatywnych zarówno w rzeczywistości online oraz w świecie offline. Definiowanie obszarów projektowych oraz projektowanie doświadczeń to umiejętności, których potrzebujemy. Szukamy osoby, która dobrze odnajduje się w pracy multidyscyplinarnej. Na tym stanowisku przyda się znajomość rynku, trendów, sztuki oraz prawne łączenie tych dziedzin poprzez intermedia.

Ufamy Ci, że:


Co musisz mieć:


Co oferujemy:

Pracę przy dużych projektach ogólnopolskich oraz międzynarodowych

Pracujemy sprawnie i działamy prężnie, zachowując jakość i profesjonalizm, za co cenią nas Klienci. To sprawia, że cały czas jesteśmy w procesie wymyślania i tworzenia nowych rozwiązań. Dajemy z siebie to, co mamy najlepsze. Tego też oczekujemy od Ciebie. Możesz tworzyć hypnotype™ razem z nami i stać się częścią historii.
Swoje zgłoszenie (CV i portfolio) wyślij na adres: job@hypnotype.com*

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. 

* Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzenia na wybrane zgłoszenia, zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną oznacza dostanie się do drugiego etapu rekrutacji.