return to list

🤓 Performance Marketing Specialist (e-com)

Undisclosed salary

🌍 Indigo Nails Lab | Senatorska, Łódź

🖥 https://www.indigo-nails.com

#ecommerce, #PPC, #PerformanceMarketing

OPIS STANOWISKA

Osoba pracująca na stanowisku Performance Marketing Specialist odpowiedzialna będzie za planowanie, egzekucję i bieżącą optymalizację kampanii o charakterze performance’owym (e-commerce) z wykorzystaniem różnych kanałów i narzędzi internetowych. Zakres obowiązkówWYMAGAMY:


MILE WIDZIANE:OFERUJEMY:


Rekrutacja ma charakter zdalny. Ze względu na specyfikę pracy zespołowej poszukujemy osoby do pracy stacjonarnej (z możliwością częściowej pracy zdalnej). 


O Indigo Nails Lab

Indigo to polska marka kosmetyczna, która w przeciągu kilku lat szturmem podbiła polski rynek oraz stała się popularna w Europie, Australii oraz Afryce Południowej.
 
Jeśli chcesz się rozwijać w międzynarodowym środowisku, Indigo będzie idealnym miejscem dla Ciebie.

Nasze Know How, zgrany zespół ekspertów oraz współpraca z najlepszymi specjalistami sprawiły, że wciąż osiągamy kolejne szczyty, zdobywamy medale na branżowych mistrzostwach, a także nagrody w prestiżowych konkursach beauty.
 
W związku z dynamicznym rozwojem marki poszukujemy specjalistów o silnych kompetencjach zawodowych, gotowych do wdrażania nieszablonowych projektów.
 
Jeśli lubisz wyzwania, chcesz się rozwijać zawodowo, a praca jest Twoją pasją - dołącz do zespołu Indigo!


Aplikuj!

Swoją aplikację (CV i/lub link do profilu na LinkedIn) prześlij przez Rocket Jobs.


Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Indigo Nails w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”