return to list

🤓 Marketing Project Manager

4 000 - 6 000 PLN brutto

🌍 INNPRO Robert Błędowski | Rudzka 65C, Rybnik

🖥 http://www.innpro.pl

#UoP, #marketing, #B2B

Na początek - trochę o INNPRO

INNPRO prowadzi działalność w obszarze dystrybucji produktów technologicznych. W naszej ofercie znajdują się takie marki jak: DJI, Yeelight, Baseus, QCY, Viomi, Dreame, Edifier i wiele innych.

To co nas wyróżnia na rynku, to stały rozwój. Prowadzimy rekrutację do niemal wszystkich działów firmy, podwajając zatrudnienie z roku na rok. Obecnie firma INNPRO to ponad 100 osób. Siedziba główna firmy mieści się w Rybniku, posiadamy również biura w Warszawie i Poznaniu oraz magazyn główny w Gliwicach.

Kogo poszukujemy?

Do działu marketingu poszukujemy doświadczonego Project Managera, który zajmie się opieką nad kluczowymi markami z naszej oferty. Wiele z naszych marek to nowości rynkowe, które pozwalają na szerokie działania marketingowe, a co za tym idzie - stałe wyzwania. Twój rozwój jest dla nas tak samo istotny, jak dla Ciebie.

Jakie będą Twoje obowiązki?

Project Manager ma za zadanie planować i realizować działania marketingowe w poszczególnych obszarach. Ściśle współpracuje z zespołem marketingowym (obecnie team składa się m.in. z grafików, copywriterów, specjalistów social media i kampanii reklamowych). Do obowiązków na stanowisku Project Managera należy:

Czego oczekujemy?

Stawiamy na partnerskie relacje - wierzymy, że zaangażowanie procentuje. Szukamy osoby z doświadczeniem w marketingu, która:

Co oferujemy?

Realne możliwości rozwoju, a co za tym idzie - wzrost wynagrodzenia. Oprócz tego:

Więcej o nas znajdziesz na:

Napisz do nas w odpowiedzi na to ogłoszenie - porozmawiajmy :)