return to list

🤓 Product Marketing Manager (SaaS)

6 257 - 8 383 PLN brutto

🌍 Instream Sp. z o.o. | Sielska 8, Poznań

🖥 https://growthlab.pl/

#manager, #marketing

Jako InStream Group jesteśmy szybko rozwijającym się zespołem, specjalizującym się w usługach sprzedaży i pozyskiwaniu klientów B2B. Z powodzeniem wspieramy ponad 500 klientów w budowaniu efektywnych kampanii sprzedażowych na ponad 40 rynkach świata.

Pomagamy w pozyskiwaniu nowych kontaktów biznesowych oraz w optymalizacji procesów sprzedażowych. Posiadamy nowoczesny system zarządzania sprzedażą, który umożliwia monitorowanie i analizowanie prowadzonej komunikacji handlowej.

Jesteśmy właścicielem produktu PipeChamp, umożliwiającego skuteczne opracowanie procesu sprzedaży dla działów handlowych.

Product Marketing Manager (SaaS)

Kogo szukamy:

Poszukujemy kreatywnej i samodzielnej osoby, swobodnie poruszającej się w obszarze tworzenia i wdrażania strategii działań marketingowych dla produktu typu SaaS - PIPECHAMP.